Serum ujędrniająco-modelujące Olay Regenerist, serum fot. serwis prasowy

Serum ujędrniająco-modelujące Olay Regenerist

Moc skoncentrowanych składników będzie pomocna w przeciwdziałaniu oznakom upływającego czasu.
/ 14.09.2011 14:34
Serum ujędrniająco-modelujące Olay Regenerist, serum fot. serwis prasowy
Najnowsze serum ujędrniająco-modelujące Olay Regenerist zawiera największe spośród kosmetyków z gamy Olay Regenerist stężenie kompleksu amino-peptydowego i witaminy B3. Ta wyjątkowo bogata formuła daje możliwość precyzyjnego działania w tych obszarach skóry, gdzie jest ona delikatna i jednocześnie wymaga szczególnej pielęgnacji i ujędrnienia, tj. na twarzy, szyi i dekolcie.

Serum ujędrniająco-modelujące Olay Regenerist działa w trzech obszarach, poprawiając ujędrnienie i nawilżenie komórek skóry. Po pierwsze, działa jak sieć chwytająca wilgoć, po drugie, jak nawilżona gąbka, która zatrzymuje wilgoć, a po trzecie, wzmacnia barierę utrzymującą nawilżenie wewnątrz komórek skóry.

Dzięki zaawansowanej technologii Power-Release, serum ujędrniająco-modelujące Olay Regenerist ma postać niezwykle lekkiej emulsji, która nie tylko uwalnia składniki odżywcze szybciej niż tradycyjne serum, ale również zapewnia długotrwałe działanie ujędrniające i jednocześnie zapobiega procesowi starzenia się skóry.

Aplikacja serum ujędrniająco-modelujące Olay Regenerist dwa razy dziennie daje efekt wyraźnie ujędrnionej skóry w tych obszarach już po 5 dniach. Natomiast już po 2 tygodniach stosowania produktu zmniejsza się także widoczność zmarszczek i linii mimicznych.

cena ok. 89,99 zł

Czy warto wypróbować serum ujędrniająco-modelujące Olay Regenerist? Pytaj i radź na uroda.pl
Tagi: serum