Sekrety Pereł

Z okazji 25-lecia powstania Laboratorium Kosmetyczne JOANNA stworzyło wyjątkową linię kosmetyków do pielęgnacji włosów - Sekrety Pereł.
Sekrety Pereł
Unikalne receptury wzbogacone ekstraktem z pereł oraz eleganckie i wygodne opakowania zachwycą nawet najbardziej wymagające panie.

Perłowa kąpiel włosów w szamponie - jej wyjątkowa receptura łączy w sobie działanie ekstraktu z pereł i starannie dobranych składników pielęgnacyjnych. Kąpiel dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy. Sprawia, że włosy stają się jedwabiście gładkie, bardziej sprężyste i miłe w dotyku. Perłowa kąpiel nadaje im jedyny w swoim rodzaju blask.
Pojemność: 250 ml
Cena: ok. 11 zł

Perłowa maseczka do włosów - sprawi, że włosy będą intensywnie nawilżone i zregenerowane. Nada im blask i jedwabistą gładkość. Dzięki nowej maseczce włosy staną się znacznie łatwiejsze do rozczesywania i układania. Perłowy kosmetyk oczaruje swoją unikalną recepturą i skutecznością.
Pojemność: 5 x 10 ml
Cena: ok. 20 zł

Perłowy jedwab do włosów - pozostawi włosy doskonale wygładzone, pełne blasku i jedwabiste. Sprawi, że staną się łatwe do rozczesywania oraz układania. Perłowy jedwab jest esencją kobiecości, elegancji i stylu. Zapewni olśniewający wygląd włosom.
Pojemność: 30 ml
Cena: ok. 20 zł

Perłowa odżywka w spray'u - sprawi, że długo będzie można cieszyć się wyjątkowym blaskiem włosów. Po zastosowaniu odżywki staną się one jedwabiście gładkie, nawilżone i przyjemne w dotyku. Znikną kłopoty z rozczesywaniem czy układaniem włosów.
Pojemność: 50 ml
Cena: ok 20 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)