Schauma Aroma - aromaterapia dla Twoich włosów

Linia szamponów i odżywek Schauma Aroma zawiera ekstrakty z naturalnych olejków eterycznych i esencje zapachowe świeżych kwiatów.
/ 16.03.2006 16:57
 
Nieustający wyścig i bieganina szybko przestały być dla nas wyznacznikami sukcesu. Coraz częściej poszukujemy spokoju, relaksu, medytacji i odpoczynku, które pomagają nam stworzyć własny, wolny od zamętu świat. By ułatwić nam to zadanie, powstała linia kosmetyków pielęgnacyjnych Schauma Aroma.

Szampony i odżywki z linii Schauma Aroma pomagają wyciszyć i uspokoić nasze zmysły. Doskonała, oparta na kompleksie witamin odżywiających włosy, formuła kosmetyków Schauma sprawia, że włosy stają się mocniejsze nawet do 80%.

Olejki eteryczne działają delikatnie, ale natychmiastowo, co ułatwia im bezpośrednie połączenie przewodów nosowych z mózgiem. Zależnie od rodzaju użytego olejku, może on działać relaksująco lub pobudzająco.
W kosmetykach Schauma Aroma wykorzystano kojące ekstrakty jaśminu i kwiatu pomarańczy.

Schauma Aroma Intensywna Pielęgnacja
Szampon i odżywkę do włosów stworzono z myślą o włosach normalnych i wymagających dodatkowej pielęgnacji. Dzięki połączeniu aktywnych czynników zawierających wzmacniające witaminy i ekstrakt z kwiatów jaśminu włosy stają się mocne, piękne i zdrowe.

Schauma Aroma Gładkość i Połysk
Szampon i odżywka przeznaczone do włosów matowych i trudnych do ułożenia. Zawierają ekstrakt z kwiatu pomarańczy i naturalne olejki aromatyczne. Wzmacniają i wygładzają zniszczone włosy, dodając im wspaniałego blasku.

Teraz możesz rozkoszować się aromatem jaśminu i pomarańczy przez cały rok, poprawiając sobie nastrój nawet w długie, jesienne wieczory.

Schauma Aroma szampon, poj. 250 ml, ok. 7 zł.
Schauma Aroma odżywka, poj. 200 ml ok. 7 zł.