Rzęsy w rozmiarze XXL

Najnowsze maskary ekstremalnie pogrubiają rzęsy oraz pięknie nabłyszczają.
/ 30.03.2006 15:35
 
Rzęsy o niewiarygodnej objętości i maksymalnej długości? Science fiction czy pobożne życzenie? Najnowsze tusze do rzęs potrafią zdziałać cuda.


 
Nowa mascara No Weight Deborah sprawia, że każda rzęsa przez cały dzień jest wzmocniona od nasady aż po końce. Dzięki ergonomicznie zaprojektowanej szczoteczce kosmetyk zwiększa objętość rzęs i nadaje im połysk.
Produkt nieperfumowany, testowany oftalmologicznie.
Cena 39,90 zł. 
Lasting Lift Mascara Shiseido - Maskara Trwale Unosząca podkręca rzęsy i nadaje im objętość na długi czas. Maskara jest wodoodporna, trwała, odporna na działanie potu, tłuszczu i łez. Pozwala na kilkakrotną aplikację kolejnych warstw. Zawiera czynnik utrzymujący odpowiednie nawilżenie rzęs oraz pochodną witaminy E.
Testowana dermatologicznie i oftalmologicznie.
Cena 95 zł.


 
Nowy tusz do rzęs Illusionist Intense Maximum Curling Estée Lauder zwiększa efekt podkręconych rzęs aż o 160%. Nowa formuła oparta na krystalicznym wosku Crystalline waxes i aerodynamicznym żelu daje wrażenie bardziej miękkich i lżejszych rzęs. Szczoteczka pozwala na precyzyjną aplikację tuszu, a jej wyjątkowo delikatny dotyk sprawia, że masz większą kontrolę przy nakładaniu tuszu.
Cena 116 zł.


 
Tusz do rzęs „Głębia spojrzenia” Daring Definition Mascara Avon za jednym pociągnięciem szczoteczki, sprawia, że rzęsy stają się ciemne, długie i bardzo wyraziste, a jednocześnie sprawiają wrażenie lekkości. Utrzymujący się przez cały dzień efekt jest zasługą nowatorskiej, opatentowanej przez Avon technologii „aero-sphere”.
Konsystencja produktu powoduje dokładne pokrycie tuszem każdej rzęsy.
Cena 29,90 zł.

Opracowanie: Małgorzata Kosiba
Foto: Serwis prasowy firm kosmetycznych