POLECAMY

Rubialine SVR

Nowe kosmetyki Rubialine marki SVR - ratunek dla skóry naczynkowej.
Rubialine SVR
Skóra naczynkowa, ze skłonnością do rumienia, jest problemem co 4-go pacjenta zgłaszającego się do lekarza dermatologa. Najczęściej dotyczy kobiet ok. 30.-40. roku życia.

W początkowej fazie widoczne są tzw. pajączki. Charakterystyczny objaw, na który skarżą się pacjenci, to rumień i uczucie gorąca na twarzy, szyi i dekolcie. Pojawia się on w związku z różnymi czynnikami, jak stres, alkohol, słońce zmiany temperatury.

Innowacja Laboratorium SVR
Biopolimer - Rhizobian gum,
zapewnia natychmiastowy i przedłużony efekt chłodzący. Składnik ten występuje naturalnie w przyrodzie i ma właściwość uwalniania wody, co powoduje ochłodzenie naskórka i przynosi ulgę pacjentom w czasie pojawiania się rumienia.

Rubialine zabezpiecza naczynia krwionośne dzięki zastosowaniu aż 3 składników: wyciągu z ruszczyka obkurczającego naczynia; octanu eskuletyny poprawiającej szczelność, elastyczność i odporność naczyń krwionośnych - pochodnej wyciągu z kasztanowca; glikozaminoglikanów zabezpieczających macierz zewnątrzkomórkową i hamujących enzymy degradujące kolagen i elastynę.
Rubialine działa przeciwzapalnie dzięki zastosowaniu uznanego składnika siarczanu dekstranu. Niezwykle istotny jest dodatek 25% czynników nawilżających i odbudowujących, zapewniających odpowiednie nawilżenie i dających komfort skórze naczynkowej. Receptura Rubialine jest wyjątkiem na rynku preparatów dla skóry naczynkowej, ponieważ wykluczono z niej konserwanty - bez parabenów, emulgatory - bez sodium lauryl sulfate, środki zapachowe.

Rubialine żel micelarny do oczyszczania skóry naczynkowej, przeznaczony do demakijażu skóry wrażliwej, z problemem pękających naczyń krwionośnych, trądzikiem różowatym.
- koi zaczerwienienia
- działa chłodząco
- oczyszcza i nawilża
- daje uczucie świeżości i likwiduje napięcie skóry

Krem Rubialine ma doskonałe właściwości kosmetyczne. Lekka i nietłusta konsystencja jest świetną bazą pod makijaż. Zielone zabarwienie optycznie maskuje zaczerwienienia.

Ceny:
Żel Rubialine - ok. 70 zł
Krem Rubialine - ok. 85 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)