Rozświetlający krem na dzień - dr. brandt

Glow by dr.brandt™ Ruby Crystal Retinol Hydracrème. Formuła kosmetyku, opracowana w oparciu o mikrokryształy rubinu, powstała z inspiracji technologią laseru rubinowego, stosowaną w praktyce lekarskiej. Nowatorski rozświetlacz nie tylko odbija naturalne światło, ale zamienia je w korzystną energię, dodając cerze blasku. Mikrokryształy rubinu wchodzą w synergię z rozświetlaczami skóry i optycznymi dyfuzorami, pozostawiając perfekcyjnie promienną cerę, przywracając skórze świetlistość, niwelując przebarwienia oraz zmarszczki. Formuła Hydra-balance idealnie odżywia skórę.

Glow by dr.brandt™ Ruby Crystal Retinol Hydracrème - 299 zł / 60 ml Dr. Brandt zaleca Kosmetyk Glow by dr.brandt™ Ruby Crystal Retinol Hydracrème stosuj codziennie rano na uprzednio oczyszczoną skórę. Wieczorem, przed snem, na oczyszczoną skórę nakładaj cienką warstwę serum Glow by dr.brandt Overnight Resurfacing Serum. Jeśli wystąpi delikatne podrażnienie skóry, ogranicz aplikację kosmetyków do trzech razy w tygodniu, do momentu aż skóra przystosuje się do kuracji.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/8 miesięcy temu
Oilage na dzień ma takie działanie. Świetnie rozjaśnia, wygładza zmarszczki i odżywia skóre. Ma w składzie oleje, ale nie zapycha i nie tłuści skóry.