Rimmel Wake Me Up, nowe kosmetyki fot. serwis prasowy

Rimmel Wake Me Up - nowy podkład

Nowy podkład Rimmel rozświetli i pobudzi cerę (i Ciebie) do działania.
/ 20.01.2012 16:47
Rimmel Wake Me Up, nowe kosmetyki fot. serwis prasowy
Rimmel Wake Me Up to pobudzający i rozświetlający podkład. Dzięki specjalnie stworzonej formule nadaje on skórze promienny wygląd i minimalizuje oznaki przedwczesnego starzenia się skóry. Lekka i płynna formuła podkładu łatwo się rozprowadza, pokrywa dokładnie pory, ale jednocześnie pozwala skórze oddychać.

Podkład Wake Me Up zawiera rozświetlające mikroperełki, dzięki którym cera staje się pięknie rozświetlona zaraz po nałożeniu podkładu. Zawiera składniki odżywcze, które pomagają zmęczonej skórze odzyskać blask. Odpowiadają za to  m.in. peptydy, które dodatkowo zwiększają elastyczność i sprężystość skóry.  W rezultacie, cera wygląda na mniej zmęczoną, jest bardziej promienna i świeża.

W kompozycji podkładu Podkład Wake Me Up wykorzystano też witaminy A, E i C, które nie tylko pobudzają cerę, ale także mają działanie antyoksydacyjne. Kwas hialuronowy zawarty w kosmetyku silnie nawilża cerę, a minerały takie jak potas, magnez i cynk przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania komórek skóry. Podkład posiada filtr SPF 15, który chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

cena ok. 40 zł


Maja Sablewska, doradca wizerunkowy marki Rimmel w Polsce, używa dwóch odcieni - 200 i 203,  które zdarza się jej łączyć ze sobą.


Czy warto kupić ten kosmetyk? Zapytaj na uroda.pl>>>