POLECAMY

Rewolucyjny podkład REVLON

Custom Creations - nowy podkład firmy Revlon promowany przez Jessikę Albę!
Rewolucyjny podkład REVLON
Wybierz swój kolor z Custom Creations!

Custom Creations marki Revlon to pierwszy produkt na rynku, który pozwala na idealne dopasowanie podkładu do koloru Twojej skóry!

Custom Creations to jeden podkład oferujący aż pięć różnych odcieni. Poprzez przekręcenie dozownika można wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie kolor!

Do stosowania zarówno zimą, jak i latem, rano i wieczorem...

Dzień i wieczór
Światło słoneczne sprawia, że barwa skóry w ciągu dnia wydaje się jaśniejsza, rano najlepiej więc nałożyć nieco jaśniejszy kolor podkładu. Natomiast wieczorem skóra nabiera ciemniejszego kolorytu, dlatego warto użyć trochę ciemniejszego koloru podkładu.

Zima i lato
Zimą jasne odcienie idealnie stapiają się z nieopaloną skórą, latem ciemniejszy odcień sprawi, że twarz będzie wyglądała na promienną i lekko muśniętą słońcem.

Charakterystyka Custom Creations:
- pozwala na indywidualne dobranie koloru podkładu do rodzaju karnacji
- lekka konsystencja podkładu bardzo dobrze stapia się ze skórą i daje nieskazitelny, naturalny wygląd, który utrzymuje się przez cały dzień
- pomaga ukryć niedoskonałości cery oraz zapewnia satynowe wykończenie makijażu
- nie pozostawia efektu maski
- beztłuszczowy
- SPF 15

Sposób użycia:
Przy pierwszym użyciu należy kilka razy nacisnąć dozownik w miejscu oznaczonym First Use Only. Dopiero teraz można zacząć dobierać idealny odcień. Poprzez przekręcanie dozownika według skali od 1 do 5 uzyskujemy subtelne różnice w kolorze podkładu, przechodzące od najjaśniejszego (1) do najciemniejszego (5).

Podkład dostępny w trzech wariantach kolorystycznych:
- Fair/Light Shade Blends
- Light Shade Blends
- Light/Medium Shade Blends

Cena detaliczna: 69 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)