Relaks w kąpieli solankowej

Klinikę Zdrowia i Urody Villa Park w Ciechocinku dzieli od słynnych tężni i Parku Zdrojowego zaledwie kilka minut spaceru.
/ 22.03.2006 11:09
relaks_w_k-copy.jpg
 
Powietrze w tym znanym (i modnym!) od blisko 200 lat uzdrowisku jest przesycone jodem i mikroelementami pochodzącymi z naturalnych złóż solanki. Czujesz się więc jak nad morzem, choć panuje tu znacznie łagodniejszy klimat.

Odpoczynek. Hotel Klinika Zdrowia i Urody Villa Park w Ciechocinku powstał z myślą o ludziach, którzy chcą w komfortowych warunkach zregenerować siły i oderwać się od codziennych stresów. Jeśli taki jest również Twój cel, możesz wybrać się do sauny lub baru tlenowego, poddać terapii mentalnej, fototerapii czy muzykoterapii. Nasza rada: pobyt w klinice zacznij od kąpieli w jedynym w Polsce basenie z krystalicznie czystą, naturalną solanką. Cudownie odpręża!

Uroda. Do Twojej dyspozycji: osiem rodzajów masażu, unikatowy zabieg antycellulitowy Endermologie, ujędrniająca kapsuła Alphamassage, aqua-aerobik... Z pewnością wyjedziesz stąd ładniejsza i w lepszej kondycji.

Zdrowie. Lekarze współpracujący z kliniką udzielą Ci bezpłatnych konsultacji i skierują na odpowiednie zabiegi. Leczy się tu migrenę, bóle kręgosłupa, otyłość, alergie, nerwice oraz (to nowość!) nadciśnienie i choroby serca.

Cennik
Możesz wybrać program weekendowy (np. Relaks ? 520 zł) lub skorzystać z pojedynczych zabiegów.
Zabieg Endermologie - 180 zł
Masaż klasyczny 30 minut - 50 zł
Tlenoterapia 30 minut - 30 zł
krioterapia - 50 zł
masaż w solance 15 minut - 40 zł
sauna parowa - 20 zł
kąpiel perełkowa - 70 zł
zawijanie błotem z morza martwego (całkowite) - 120 zł

(MB)