POLECAMY

Prostownica ceramiczna NanoSilver

Nowa prostownica marki Valera - fryzura pod kontrolą!
Prostownica ceramiczna NanoSilver
Prowadzisz dynamiczny styl życia, uprawiasz sport, zdarza ci się nocować w hotelach – ale zawsze chcesz mieć pewność, że dbasz o swoje włosy właściwie. W każdych warunkach. Prostownica ceramiczna NanoSilver marki Valera ma wszystko, czego potrzebujesz: najnowsze technologie wykonania zapewnią idealną dbałość o włosy, a wyświetlacz cyfrowy i timer bezpieczeństwa dadzą ci pełną kontrolę.

Prostownica ceramiczna NanoSilver posiada generator jonów ujemnych. Odpowiednie nawilżenie włosów uzyskane dzięki jonom jest porównywalne do efektu rewitalizacji, jaki daje przebywanie w pobliżu krystalicznie czystych górskich wodospadów i nad morzem. Włosy stają się bardziej miękkie, zyskują większą objętość i lśnią pełnym blaskiem.

Unikalny system NANO-SILVER, zastosowany po raz pierwszy w urządzeniach do pielęgnacji włosów, działa antybakteryjnie, co daje ci pewność, że dbasz o higienę włosów najlepiej, jak to możliwe. Twoje włosy wreszcie przestaną się elektryzować i będą łatwe w rozczesywaniu, jak po użyciu balsamu do włosów.

Abyś miała pełną kontrolę w trakcie prostowania włosów, na rączce prostownicy zamieszczono cyfrowy wyświetlacz pozwalający wybrać temperaturę właściwą do grubości twoich włosów. Prostownica ma także timer bezpieczeństwa, który automatycznie wyłącza urządzenie po godzinie od jego włączenia, jeśli ty, wybiegając z domu, zapomnisz to zrobić.

Opatrzone znakiem jakości „swiss quality” urządzenia do pielęgnacji włosów Valera są od września 2008 dostępne wyłącznie w sklepach RTV EURO AGD. Polki mogą już korzystać z prestiżu, jakim cieszy się Valera na całym świecie i zaufać znakowi szwajcarskiej jakości.

Cena produktu w sklepach RTV EURO AGD: do połowy listopada 169 zł.

Ważne informacje o rozwiązaniach, zastosowanych w produktach Valera, w tym prostownicy ceramicznej NanoSilver.

Funkcja „ION” – jonizacja.
Urządzenia Valera, które posiadają funkcję „ION”, wytwarzają strumień jonów ujemnych.
Jony
To naładowane elektrycznie cząstki obecne w przyrodzie; jony z ładunkiem ujemnym wspomagają oczyszczanie powietrza. Bardzo duża ilość jonów ujemnych występuje po burzy oraz nad morzem i w górach w pobliżu wodospadów, gdzie wyraźnie poprawia się samopoczucie z powodu obecności czystego, naturalnego powietrza o rewitalizującym działaniu.
Nawilżenie włosów
Jony ujemne sprzyjają zachowaniu właściwego nawilżenia włosów. Rozdrabniają cząsteczki wody w świeżo umytych włosach, umożliwiając jej lepsze wchłanianie do wnętrza trzonu włosa, przywracając naturalną równowagę wodną włosa.
Efekt balsamu do włosów
Lepsze nawilżanie ma działanie odżywcze, regenerujące i zmiękcza włosy, ułatwiając ich rozczesywanie i nadając im większą objętość oraz połysk. Jony ujemne pomagają też zmniejszyć efekt naelektryzowanych włosów.

Zastosowano w urządzeniach Valera:
- prostownica ceramiczna NanoSilver,
- suszarka Silent Super Ionic 2200 W,
- suszarko-lokówka Turbo Style.

System NANO-SILVER.

NANO-SILVER
Jest to najnowsza technologia otrzymywania nanocząstek srebra o rozmiarach poniżej 100 nanometrów. Warstwa utworzona z nanocząsteczek srebra działa antybakteryjnie, odpycha cząsteczki brudu i kurzu. Powierzchnie pokryte taką warstwą mają właściwości dezodorujące i antystatyczne. Unieszkodliwiają alergeny. Powierzchnia stają się też bardziej wytrzymałe. Technologia jest stosowana wszędzie tam, gdzie ważna jest higiena: we współczesnych lodówkach, toaletach, klimatyzatorach. Valera zastosowała ją jako pierwsza w urządzeniach do pielęgnacji włosów.
Dla włosów
Dzięki właściwościom elektrostatycznym powierzchni, włosy mniej się elektryzują.

Zastosowano w urządzeniach Valera:
- prostownica ceramiczna NanoSilver,
- suszarko-lokówka Turbo Style.
Tagi: Valera, włosy
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)