POLECAMY

Superpharm bije na głowę promocje w Rossmannie i Hebe!

Szykujcie się na zakupy!
Superpharm bije na głowę promocje w Rossmannie i Hebe! fot. Fotolia

Już jutro, 24 października we wszystkich drogeriach Superpharm ruszają dni LifeStyle. Co to oznacza? Wyjątkowe rabaty na całe marki aż 50%! Pośpieszcie się, promocje potrwają tylko dwa dni!

5 powodów, dla których sama powinnaś używać kremu dla dzieci

Na czym polega promocja w Superpharm?

Oferta Dni LifeStyle 24-25.10.2017 obowiązuje wyłącznie w drogeriach Super-Pharm i sklepie internetowym, nie dotyczy aptek. Rabat naliczany jest od cen regularnych. Limit zakupowy na 1 klienta wynosi 6 sztuk lub 6 zestawów promocyjnych przy promocjach 1+1 za grosz.

Limit zakupowy na kosmetyki do pielęgnacji i oczyszczania twarzy marki Vichy: 2 sztuki, promocja obowiązuje wyłącznie 25.10.2017. Promocje nie łączą się i obowiązują wyłącznie z kartą LifeStyle.

W czasie trwania promocji wybrane produkty, dermokosmetyki i perfumy znajdujące się w ofercie Dni LifeStyle możecie także kupować online!

Odżywka do włosów za 6 złotych podbija urodowy świat!


fot. materiały prasowe

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/11 miesięcy temu
Noo więc najpierw drożyzna za towar "na rynek"wschodni"a potem rzucimy ochłapy w postaci promocji i niech się biedne Polki cieszą może szybko zapomną jak robimy je w bambuko wciskając towar drogi i wątpliwej "zachodniej jakosci!!!