Promocja w Rossmannie fot. Materiały prasowe

Promocja 2+2 w Rossmannie w styczniu 2019. Czego dotyczy? Sprawdź!

Rossmann ruszył z nową akcją 2+2. To prawdziwa gratka dla miłośniczek kosmetyków naturalnych.
/ 10.01.2019 14:04
Promocja w Rossmannie fot. Materiały prasowe

Popularna sieć drogerii właśnie ogłosiła kolejną odsłonę lubianej akcji 2+2 gratis. Tym razem przebiega ona pod hasłem „Zadbaj o siebie, zadbaj o naturę”. Promocja dotyczy kosmetyków naturalnych, które są przyjazne dla środowiska naturalnego. Jak skorzystać z obniżki?

Akcja 2+2 gratis w Rossmannie na kosmetyki naturalne

Rossmann tym razem postanowił zadbać o wielbicielki naturalnej pielęgnacji. Sieć ma specjalny dział z produktami, które są dobrze znane i lubiane przez osoby, które cenią sobie kosmetyki naturalne. Akcja obejmuje m.in. ekokosmetyki, dermokosmetyki, pasy do zębów, produkty go higieny intymnej, antyperspiranty, żele pod prysznic, mydła, kosmetyki dla dzieci i wiele innych.

Nowa akcja 2+2 gratis w Rossmannie trwa od 9 do 18 stycznia. Jak wskazuje nazwa, można nabyć 4 kosmetyki, a zapłacić jedynie za 2 z nich. Warto pamiętać, że aby skorzystać z akcji, trzeba wybrać 4 różne produkty. Za darmo otrzymamy 2 najtańsze z nich.

W ofercie promocyjnej znalazły się nie tylko kosmetyki, ale również: zdrowa żywność (soki, przekąski, suszone owoce, orzechy, żywność dla dzieci, produkty bezglutenowe) oraz inne artykuły przyjazne naturze (środki czystości, produkty gospodarstwa domowego itp.)

Najnowsza promocja 2+2 gratis przeznaczona jest wyłącznie dla członków Klubu Rossmann. Oznacza to, że aby z niej skorzystać należy zaopatrzyć się w specjalną aplikację. Z akcji można skorzystać w sklepach stacjonarnych oraz online.

Przeczytaj:
Znamy niezawodny sposób na suche skórki! Spróbujesz?
Masz rozszerzone pory, łojotok, pryszcze lub zaskórniki? Wypróbuj peeling węglowy!