POLECAMY

Profesjonalna odnowa Kéraskin Esthetics

Wykwalifikowane kosmetyczki z Instytutu Kéraskin zadbają o potrzeby twojej skóry.
Profesjonalna odnowa Kéraskin Esthetics

Kéraskin Esthetics to marka do profesjonalnej pielęgnacji twarzy w gabinetach kosmetycznych. Teraz wkracza ona również na polski rynek. Zmiany klimatyczne, słońce, stres i upływający czas burzą harmonię komórek. W odzyskaniu równowagi pomogą ci specjaliści z Instytutu, którzy przygotowali serię niezwykłych zabiegów.

Rytuał Kéraskin rozpoczyna się od szczegółowej diagnostyki przeprowadzanej w trakcie pierwszej wizyty. W zależności od diagnozy kosmetyczka może zaproponować:

Rytuał Młodości lub Rytuał Odnowy, aby zwalczać oznaki upływającego czasu,

Rytuał Oczyszczania 4 Pory Roku, po którym skóra odzyskuje naturalne zdolności obronne,

Rytuał Precyzyjnej Korekcji, który polega na jonowej korekcji przebarwień,

Rytuał Imersji - kosmetyczka wykorzystuje takie preparaty, jak np. „bomba” nawilżająca Hydramix, która przywraca równowagę hydro-lipidową skóry, zapewniając jej natychmiastowe odżywienie.

Kéraskin Esthetics to 30 produktów i ponad 25 patentów Zaawansowanych Badań L’Oreal, które wpływają na poprawę równowagi i komunikacji międzykomórkowej. Formuły Kéraskin Esthetics są efektem najbardziej rygorystycznych procedur testowych. Mleczko do demakijażu Lait N° 27 zostało przetestowane przez ekspertów aż 27-krotnie, zanim uznano je za najlepsze mleczko oczyszczające. Z kolei Serum Immuniste, prawdziwa gwiazda wśród produktów, jest chronione aż 9 patentami.

Instytut Kéraskin, Centrum Urody, ul. Warszawska 21,
Katowice, tel: 032 781 84 20

Instytut Kéraskin, Gabinet Roman, ul. Gołębia 1,
Kraków, tel: 012 430 24 34

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)