Prezenty urwane z choinki, czyli co mu kupić, a co nie.

Pora na przedświąteczny rachunek sumienia. Ile razy kupiłaś mężowi, chłopakowi lub partnerowi zabawne skarpetki, dowcipne kapcie czy bokserki w rozkoszne misie? To już ponad rok od kiedy je ma, a kiedy Ty ostatni raz widziałaś, żeby miał założony Twój prezent, który Tobie wydał się przecież idealny.

Pora na przedświąteczny rachunek sumienia. Ile razy kupiłaś mężowi, chłopakowi lub partnerowi zabawne skarpetki, dowcipne kapcie czy bokserki w rozkoszne misie? To już ponad rok od kiedy je ma, a kiedy Ty ostatni raz widziałaś, żeby miał założony Twój prezent, który Tobie wydał się przecież idealny.

Niestety mężczyźni i kobiety się różnią. I to, co dla nas jest rozkoszne, im wydaje się smutne, a to, co nas bawi, ich przyprawia o zgrzyt zębów, dlatego turecka książka telefoniczna wyda mu się bardziej zabawna od bokserek z logo Supermana. Niestety.

W tym roku nie urywajmy się z choinki, zapomnijmy o słodkich, rozkosznych, zabawnych, milutkich, dowcipnych i uroczych prezentach, nawet jeżeli naprawdę są najlepszym pomysłem na świąteczny prezent. Oni tak nie sądzą.

A jeżeli już wiemy, czego mężczyznom nie prezentować, warto zastanowić się przez chwilę i odkryć „czego mężczyźni pragną”?

Oni są naprawdę inni. Rozumieją spalony, wiedzą, co to jest kolumna McPersona, nie lubią zakupów, a ich kumple, którzy są chodzącym dowodem na to, że człowiek pochodzi od małpy, wydają się im zabawni. Dlatego jeżeli chcesz sprawić mu prezent, o którym naprawdę marzy, musisz przez chwilę pomyśleć jak facet i kupić mu coś potwornie nudnego i praktycznego, z milionem dziwnie nazwanych funkcji i gadżeciarskim wyglądem.

 

Na przykład golarkę Philips SensoTouch 3D, jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie golarek na świecie. Jej innowacyjny System GyroFlex 3D doskonale dopasowuje się do kształtów męskiej twarzy, dzięki głowicom UltraTrack goli cały zarost w kilku ruchach, a Technologia SkinGlide zapewnia gładką skórę, mniej podrażnień i otarć. SensoTouch 3D jest absolutnie dokładna, umożliwia wygodne golenie na sucho i odświeżające na mokro, posiada precyzyjny, delikatny dla skóry trymer i sprawi, że podczas tych świąt usłyszysz... „jesteś jedyną kobietą na świecie, która potrafi czytać w męskich myślach”.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/2 lata temu
Często facet niby ma wszystko, bo jak mu zależy to kupi. U mnie było tak, że mąż miał już golarkę elektryczną ale często na nią narzekał - nie mówiąc już o mnie bo często mnie drapał nawet jak był po porannym goleniu. Postanowiłam że kupię mu coś ekstra więc rozpoczęłam poszukiwania. W końcu wybór padł na golarkę ale postanowiłam, że kupię mu coś dzięki czemu już nie będzie narzekał. Wybrałam Brauna z serii 9 z tytanowym wykończeniem i najnowocześniejszymi funkcjami golenia takimi jak dopasowanie mocy golarki do zarostu - indywidualnie do każdego. Mąż na początku nie wiedział, że to maszynka premium ale bardzo mu się wizualnie spodobała bo jeszcze w zestawie miał bazę czyszcząco - ładującą. Potem wypróbował i mówi że nie wie jak mógł wcześniej golić się taką tępą.. a ja w końcu mogę z przyjemnością dotykać go po twarzy ;)... teraz czekam aż odbije piłeczkę i mi kupi coś specjalnego na gwiazdkę :)
/7 lat temu
a jeśli mężczyzna już takie cudo ma? :P to co..ma już nie dostać prezentu?