POLECAMY

Poznaj wyniki testu - jak wybiela Biała Perła?

Wybrane użytkowniczki przetestowały i oceniły nowy produkt do wybielania zębów - System 5 Dni Biała Perła. Czy produkt olśnił nasze testerki? Poznaj ich opinię!
Poznaj wyniki testu - jak wybiela Biała Perła? fot. materiały prasowe firmy Biała Perła

System 5 dni Biała Perła to produkt przeznaczony do przeprowadzenia aktywnej kuracji wybielającej zdrowe zęby w warunkach domowych. Kuracja oparta jest o nowoczesną i specjalistyczną formułę wybielania oksydacyjnego. System 5 dni likwiduje zanieczyszczenia organiczne zawarte w szkliwie, przywracając zębom naturalną biel. Działanie składników produktu sprzyja również reminarelizacji szkliwa i zapewnieniu właściwej higieny jamy ustnej. Co na to testerki?
 

Aż 74%* użytkowniczek biorących udział w teście jest zadowolonych z kuracji Systemem 5 Dni. Dziewczyny deklarują, że będą chętnie wracać do produktu w razie potrzeby.

Co druga testerka uważa, że zastosowanie w kuracji nakładek termokurczliwych to dobre rozwiązanie, które pozwala na indywidualne dopasowanie nakładek do uzębienia, a przez to lepszy kontakt z produktem do wybielania.

Jak Użytkowniczki oceniły działanie produktu?

Zapytane o ocenę efektów wybielenia swoich zębów po kuracji Systemem 5 dni, 57%* testerek wskazało, że ich zęby zostały wybielone o 1-3 odcieni, a 39%* - aż o 4-6 odcieni.

Jako najistotniejszą cechę kuracji Systemem 5 dni, 42%* dziewczyn wskazało widoczny efekt, który może być alternatywą dla kuracji w gabinecie dentystycznym. Prawie tyle samo – 41%* - wymieniło wygodę i łatwość użycia Systemu 5 dni w warunkach domowych. Pozostałe testerki za najważniejszą cechę produktu uznały fakt, iż System 5 dni Biała Perła nie niszczy szkliwa zębów.
 

System 5 Dni Biała Perła przypadł go gustu naszym użytkowniczkom. Aż 93%* testerek deklaruje, że efekty kuracji zachęciły je do zastosowania innych produktów z serii Biała Perła. 90%* dziewczyn poleciłoby kurację Systemem 5 Dni swoim znajomym.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
Nie używałam Białej Perły,bo od razu kiedy zdecydowałam się na wybielanie koleżanka powiedziała mi o żelu Dr Martin Schwarz.Efekty miałam od razu.Żadnych powikłań.Dlatego pozostałam przy tym wybielaczu.