Radakcja testuje - pomada do brwi Ardell fot. FREE/kolaż polki.pl

Redakcja testuje: pomada do stylizacji brwi Ardell

Czy warto ją mieć?
Karolina Kalinowska / 08.02.2016 05:18
Radakcja testuje - pomada do brwi Ardell fot. FREE/kolaż polki.pl

Jeszcze kilka lat temu kosmetyki do stylizacji brwi mogły dla mnie nie istnieć. Obecnie nie wyobrażam sobie bez nich codziennego makijażu. Przecież odpowiednio podkreślone brwi są jego najlepszym dopełnieniem. Do tej pory nie przywiązywałam większej uwagi do produktu, którym maluje brwi. Wszystko zmieniło się, gdy w moje ręce trafiła pomada do stylizacji brwi Ardell.

Pomada do stylizacji brwi Ardell - zapewnienia producenta

To produkt wielozadaniowy dla kobiet ceniących wygodę – pozwala wypełnić brwi oraz nadać im ładny kolor i kształt. Pomada Ardell łączy w sobie działanie 3 produktów: pudru, ołówka do brwi i żelu. Załączony aplikator posiada 2 końce: precyzyjny pędzelek do konturowania doskonale sprawdza się do cieniowania, a szczoteczka dokładnie rozczesuje brwi. Pomada jest niezwykle trwała – pozostaje na miejscu cały dzień. Produkt dostępny jest w 3 kolorach: blonde, medium brown oraz dark brown.

Pomada do stylizacji brwi Ardell - zalety

Pomada Ardell świetnie konturuje oraz uwydatnia naturalny kształt brwi i dodatkowo podkreśla ich kolor. Kosmetyk jest bardzo trwały - utrzymuje się przez cały dzień i niezwykle wydajny, używam go ok. 2 miesięcy, a ubyło go naprawdę niewiele. Produkt dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych, ja mam najciemniejszy kolor i jest w porządku. Dodam jedynie, że jestem szatynką, mam ciemne oczy i dość jasną karnację.

Pomada do stylizacji brwi Ardell - wady

Kosmetyk bardzo ciężko się nakłada, przez to jego aplikacja jest dość czasochłonna. Ja nakładam odrobinę produktu na pędzelek, później delikatnie rozcieram go na ręce i dopiero aplikuję na brwi. Inaczej warstwa pomady jest zbyt gruba i tworzy nieestetyczne grudki. W konsekwencji brwi wyglądają jak przyklejone do twarzy, a przecież nie o to chodzi.

Jednak mimo tych drobnych niedoskonałości pomady Adrell używam codziennie i uważam, że ciężko uzyskać podobny efekt przy pomocy innych kosmetyków.

Pomada do stylizacji brwi Ardell - cena

Pomada Ardell kosztuje ok. 40 zł. Kosmetyk jest bardzo wydajny, dlatego uważam, że to bardzo przystępna cena.

 

Więcej kosmetycznych trików i porad:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/13.04.2016 13:21
Dla mi=nie jest to zbyt wygórowana cena! W znacznie nizszej, bo az o połowe, moge kupić brow styling gel od GR, żel nakłada się wygodną szczoteczką, co ułatwia aplikacje, nie skleja brwi, szybko schnie i długo się utrzymuje!