Poczuj energię Lifetex Wella Professionals

Nowa odsłona ekskluzywnej linii pielęgnacyjnej do włosów Lifetex Wella Professionals. Przeczytaj i zgarnij nagrody.
/ 19.06.2006 10:41
wella_srodek_2.jpg

Zadbaj o kondycję swoich włosów tak, aby twoja fryzura była...

 ...Pełna blasku
Zadbają o to kosmetyki Lifetex Color - do włosów farbowanych – z ochronnym kompleksem z witaminą E oraz olejkiem brzoskwiniowym. W linii dostępne są: szampon, pianka, intensywna maska, krem stabilizujący i chroniący kolor – nowość dostępna wyłącznie w salonie po zabiegu farbowania - zapewnią odżywienie włosów i trwałość koloru.

Linia Lifetex Color Reflex zapewni intensywną pielęgnację oraz wzmocnienie konkretnych odcieni włosów. Produkty podkreślające głębię poszczególnych kolorów to: szampony do włosów w odcieniach brązu, czerwieni, blondu, platynowego blondu, srebrnym, maski wzmacniające odcień włosów w tych samych kolorach.
Do wygrania zestaw Lifetex Color: szampon i maska intensywnie chroniąca kolor (nr 1)

...Pełna wigoru
Zadba o to szampon Lifetex Curl do włosów kręconych – z uelastyczniającym kompleksem, z ekstraktem z drzewa oliwnego, wzmocni i nada sprężystości lokom. 
Do wygrania: 2 szampony Lifetex Curl (nr 2)

...Zdrowa

Zadba o to linia Lifetex Extra Rich - do włosów suchych i zniszczonych z regenerującym kompleksem z wyciągu z migdała. Wchodzące w skład linii szampon regenerujący, regenerująca maska termiczna, maska intensywnie regenerująca, pianka regenerująca, dwufazowa kuracja regenerująca – nowość, uzupełnią ubytki i wzmocnią fryzurę.

Kosmetyki Lifetex balanced wyregulują problemy skóry głowy, takie jak łupież, wypadanie włosów, przetłuszczająca się skóra głowy. Ukoją podrażnienia. 
Do wygrania: szampon regenerujący i maska termiczna (nr 3)

...Pełna objętości
Zadba o to linia Lifetex Volume - do włosów cienkich i delikatnych, włosy wzmocni szampon z ekstraktem z bambusa oraz proteinowa maska do włosów cienkich i delikatnych.
Do wygrania: szmpon wzmacniający i maska proteinowa (nr 4)

Od maja 2006 ekskluzywna linia pielęgnacyjna do włosów Lifetex Wella Professionals występuje w nowej odsłonie - nowoczesne opakowania, zoptymalizowane portfolio produktów i włosy pełne energii!

wella_srodek.jpg

Uwaga! Uwaga! Uwaga!

Konkurs zakończony! Zestawy kosmetyków Lifetex Wella Professionals otrzymują:

1. Monika Charzyńska, Warszawa

2. Sylwia Białobłocka, Bydgoszcz

3. Maja Ryczywolska, Warszawa

4. Janina Wojno, Włocławek

5. Makuchowska Michalina, Poznań

6. Marzena Samul, Konin

7. Danuta Obara, Kielce

8. Urbaniak Halina, Poznań

Gratulujemy!