POLECAMY

Płatki do zadań specjalnych

Nowość - nawilżane płatki do demakijażu CLEANIC GrapeVit!
Płatki do zadań specjalnych
Wymagania stawiane produktom do demakijażu niezmiennie rosną. Nowoczesne kosmetyki już nie tylko oczyszczają skórę, ale także regenerują ją, odżywiają i nawilżają.

Nowe nawilżane płatki do demakijażu CLEANIC zawierają zastosowaną w chusteczkach formułę GrapeVit, która wykorzystuje dobroczynne właściwości ekstraktu z winogron.

Dokładny demakijaż to codzienny rytuał niezbędny dla zachowania zdrowej, promiennej cery. Regularne, prawidłowo przeprowadzane zabiegi oczyszczające sprawiają, że skóra oddycha, łatwiej się regeneruje i jest przygotowana na przyswajanie wartości zawartych w aplikowanych kosmetykach.

Nawilżane płatki do demakijażu CLEANIC GrapeVit doskonale radzą sobie z błyskawicznym i precyzyjnym oczyszczaniem skóry, również z trudnych do usunięcia kosmetyków wodoodpornych. Jednocześnie działanie płatków ukierunkowane jest na regenerację, witalizację i nawilżanie skóry. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wyjątkowego kompleksu wyciągu z winogron i nawilżającej gliceryny.

Wyciąg z winogron
, który wchodzi w skład formuły balsamu, zawiera naturalny przeciwutleniacz o udowodnionym, 20-krotnie silniejszym od witaminy C działaniu. Aktywne antyoksydanty neutralizują wolne rodniki, zapobiegają wysychaniu skóry i poprawiają jej elastyczność. Taki demakijaż sprawia, że skóra twarzy, szyi i dekoltu jest wyjątkowo jędrna i dobrze odżywiona.

Utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia cery zapewnia także obecna w płatkach CLEANIC GrapeVit gliceryna. Ma ona silne właściwości higroskopijne, łatwo przenika przez rogową barierę naskórka i powstrzymuje parowanie wody. Utrzymujące się do 24 godzin, długotrwałe działanie gliceryny sprawia, że skóra jest miękka, elastyczna i doskonale nawilżona.

Nowe nawilżane płatki do demakijażu są kontynuacją chusteczek do demakijażu CLEANIC GrapeVit z olejkiem z pestek winogron, witaminą E i proteinami sojowymi. Produkt jest opakowany w chroniący przed wysychaniem plastikowy słoiczek z zakręcanym wieczkiem. Dzięki temu korzystanie z płatków jest komfortowe, zaś zastosowanie plomby z folii aluminiowej gwarantuje bezpieczeństwo i higienę użycia.

Dostępne opakowania:
30 płatków w opakowaniu

Sugerowana cena detaliczna:
7,50 PLN

Płatki nawilżane z formułą GrapeVit są kolejnym, innowacyjnym produktem spośród nowoczesnej linii nawilżanych płatków do demakijażu, oferowanych przez markę Cleanic Natural Beauty. W stałej ofercie znajdują się: - nawilżane płatki do demakijażu z aloesem i jojobą - do cery suchej i wrażliwej oraz nawilżane płatki do demakijażu z minerałami morskimi – do cery normalnej i mieszanej.

WWW.cleanic.pl


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)