POLECAMY

Piękno wiosennego spojrzenia

Nowy zabieg wydłużający rzęsy!
Piękno wiosennego spojrzenia

W okresie wiosennym warto mieć w zanadrzu ciekawe pomysły na zabiegi upiększające, które pozwolą nam poczuć się piękniejszymi po zimie. Clarena proponuje przełomowe rozwiązanie w kosmetyce: CLARENA PERNAMENT LASHES - przedłużanie i zagęszczanie naturalnych rzęs metodą jeden do jednego - rzęsa do rzęsy (pojedynczo - jedna rzęsa syntetyczna do jednej rzęsy naturalnej - przy użyciu specjalnie opracowanego, bezpiecznego kleju).

Nowatorska technika wykonania pozwala na osiągnięcie pięknego, naturalnego wyglądu. Możemy zapomnieć o sztucznie wyglądających doklejanych kępkach. Przedłużone rzęsy (syntetyczne włókna o tak dobranym kształcie i rozmiarze, tak że wyglądają zupełnie jak prawdziwe) nadają wyrazistość oczom, optycznie je powiększają, zapewniają uwodzicielską moc pełnego blasku spojrzenia. Efekt zabiegu utrzymuje się przez okres kilku miesięcy.

Rzęsy po takim zabiegu są:
- wydłużone,
- pogrubione,
- podkręcone,
- o zwiększonej objętości,
- w intensywnym kolorze,
- wodoodporne,
- a co istotne, mają kilkumiesięczną trwałość.

W zależności od potrzeby i naszych życzeń można dopasować długości (od 6 do 17 mm) i grubości (dostępne są trzy). Można również wybrać dowolny kolor, m.in. czarne, ciemnobrązowe, brązowozłote, kasztanowe, niebieskie, czerwone, zielone, różowe i fioletowe. Ważny jest również fakt, że procedura aplikacji jest bezbolesna i nie wpływa negatywnie na stan naszych powiek i naturalnych rzęs. W każdej chwili syntetyczne włoski można usunąć przy pomocy bezpiecznego preparatu podczas krótkiej wizyty w salonie kosmetycznym. Tak przedłużone rzęsy należy uzupełniać co 4-6 tygodni (jest to konieczne, jeśli naturalny włos wypadnie).

Więcej informacji na www.clarena.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)