POLECAMY

Perfumy, które cieszą - Acqua di Gioia od Giorgio Armaniego

Najnowsza perfumeryjna kreacja włoskiego projektanta Giorgio Armani to perfumy świeże, nawiązujące do natury jako korzeni ludzkości, zapewniającej człowiekowi radość i spokój ducha.

Najnowsza perfumeryjna kreacja włoskiego projektanta Giorgio Armani to perfumy świeże, nawiązujące do natury jako korzeni ludzkości, zapewniającej człowiekowi radość i spokój ducha.

Ich nazwa to Acqua di Gioia (gioia – radość, uciecha). Jest to bardzo pozytywny i optymistyczny zapach, który emanuje pozytywną energią i harmonią.
Filozofię perfum najlepiej wyjaśni sam kreator perfum Georgio Armani, który mówi:
„Acqua di Gioia zawiera w sobie majestat i tajemnicę świata naturalnego, a zarazem naszą relację z tym światem. Świat natury widziany przez filtr wyjątkowo włoskiego charakteru. Gdy tworzyłem ten zapach wspominałem bardzo wiele szczęśliwych chwil jakie przeżyłem. Każdego dnia dane jest nam przeżyć szczęśliwe chwile, które mają swoją unikalną atmosferę, zapach, światło. Te szczęśliwe momenty każdy z nas mógłby przekazać innym poprzez wykreowanie odpowiednich perfum, albo namalowanie obrazu, napisanie piosenki… Chciałem przetłumaczyć na język zapachu to uczucie, którego doznaje się, gdy w upalny dzień zamykamy kotary okien, aby ukryć w głębi chłodnych murów domu, albo gdy stoimy nad brzegiem morza i czujemy na skórze jego świeżą bryzę. Aby tego dokonać do akcji wkroczyła mięta i jaśmin wodny. Gdy poczułem jaką kompozycję tworzy ten duet, wiedziałem, że będzie to ważny akord tych perfum”.

Modelką najnowszej kreacji perfumeryjnej Armatniego jest dziewiętnastoletnia modelka pochodząca z Nowego Jorku – Emily Di Donato.

Acqua di Gioia dostępna jest w sprzedaży od połowy czerwca, a jej koszt to około 42 euro

 

Acqua di Gioia od Giorgio Armaniego

Acqua di Gioia od Giorgio Armaniego
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (8)
/6 lat temu
a ja dostałam te perfumki od mojego ukochanego tak bez okazji.. :)) są cudowne!!! uwielbiam ten zapach !! dopisuję je do listy moich ulubionych :))
/7 lat temu
tez mnie kusza by je kupic i chyba skorzystam ze sklepu ktory zostal podany mam nadzieje ze trafie na jakas fajna promocje :)
/7 lat temu
Są cudowne. Jak powąchałam je w sklepie to od razu wiedziałam, że one muszą być moje! Kupiłam w świetnej cenie na stefapiekna.pl i od tygodnia ich używam:)
POKAŻ KOMENTARZE (5)