Perfekcyjna cera

Prosto z półek sklepowych polecamy gorące nowości w dziedzinie pielęgnacji i makijażu twarzy – wszystko, aby uczynić twoją cerę bliską ideału!
/ 05.03.2008 00:29
Prosto z półek sklepowych polecamy gorące nowości w dziedzinie pielęgnacji i makijażu twarzy – wszystko, aby uczynić twoją cerę bliską ideału!Perfekcyjna cera

Clinique Redness Solution
to nowa seria czterech preparatów wygładzających, zmiękczających i odmładzających skórę twarzy. Ich główne działanie polega jednak na redukowaniu zaczerwień, które zwłaszcza teraz, w okresie zimowym dają nam się we znaki. Zmywacz do twarzy oraz 3 kremy – łagodzący na dzień, chroniący z filtrem SPF 15 oraz przynoszący natychmiastową ulgę, zawierają związek hydrokortyzonu, który obniża odczyn zapalny i rumieniowaty. Ekstratkty z białej, żółtej i czerwonej herbaty a także owsa, z dodatkiem bisabololu bardzo skutecznie pacyfikują wszelkie podrażnienia i pomagają pozbyć się krępujących rumieńców.

Elizabeth Arden Intervene Makeup SPF 15 to z kolei propozycja nowoczesnego podkładu średnio- do mocnokryjącego. Zawartość Biodominu, czołowego składnika linii anty-zmarszczkowej marki E.Arden w połączeniu z faktorem słonecznym to gwarancja najwyższej dbałości o dojrzałą skórę i jednocześnie profilaktyki przeciw-starzeniowej. Formuła tego płynnego podkładu opiera się na minerałach, które zapewniają antyalergiczność i sprzyjają ograniczaniu zmian trądzikowych. Cudo do nabycia w jednym z aż dwunastu odcieni.

Agata Chabierska
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/17.12.2008 18:20
hydrokortyzon w kremie? dla niewtajemniczonych sterydy niszcza skore w trakcie dlugotrwalego stosowania. Chodzi o serie clinque redness solutions