POLECAMY

Peeling do stóp Neutrogeny

Połączenie złuszczających mikrogranulek i mocznika skutecznie zmiękcza szorstka skórę i pomaga redukować zrogowacenia, pozostawiając skórę miękką i gładką.
Peeling do stóp Neutrogeny
Peelingi stosujemy przez cały rok. Delikatny, odpowiednio wykonany peeling to przyjaciel skóry – regularne złuszczanie sprawia, że skóra szybciej się odnawia, odzyskuje zdrowy koloryt i lepiej wchłania kosmetyki.

Zrogowacona i przesuszona skóra stóp bardzo potrzebuje tego typu zabiegów: to właśnie stopy, będąc „najbliżej ziemi”, są narażone na ucisk, ocieranie, ból podbicia spowodowany noszeniem wysokich obcasów, miejski kurz. Szybkie tempo życia i nadmiar obowiązków sprawiają, że nie zawsze mamy czas umówić się do kosmetyczki na pedicure, a wiosną i latem szczególnie zależy nam na tym, by mieć gładkie, zadbane i kuszące stopy.

Peeling do stóp Neutrogena® Formuła Norweska to produkt dla nowoczesnych kobiet, które potrzebują rozwiązań ekspresowych i zabiegów, które można wykonać w wolnej chwili, we własnej łazience.

Peeling do stóp Neutrogena® Formuła Norweska jest również idealnym produktem do włożenia do wakacyjnej kosmetyczki, bo letni piasek, wiatr, kurz i słońce wysuszają stopy i odbierają im urodę.

NOWOŚĆ!
Peeling do stóp Neutrogena® Formuła Norweska

Skoncentrowana, nawilżająca Formuła Norweska™ zapewnia długotrwałe nawilżenie utrzymujące się aż do 24 godzin i przynosi ulgę suchym stopom.

Specjalna formuła z mentolem daje przyjemne uczucie schłodzenia oraz natychmiastowo odświeża i relaksuje zmęczone i przegrzane stopy.

Rezultat widoczny już po pierwszym użyciu
: skóra stóp odzyskuje miękkość i gładkość.

Produkt idealny dla osób, które chcą odzyskać piękny wygląd skóry stóp i potrzebują produktu zapewniającego natychmiastowy efekt.


Pojemność i rekomendowana cena: 75 ml – 16,99 zł

Produkt dostępny w sprzedaży masowej od maja 2009


Kosmetyki najlepsze wśród najtańszych - porozmawiaj na forum!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)