Peeling Brusher

Nowy kosmetyk z serii Garnier Czysta Skóra Active zaskoczy cię swoją formą - to peeling zakończony specjalną szczoteczką do mycia twarzy.
/ 08.04.2010 14:05
Garnier, peeling fot. serwis prasowy

Zwykłe oczyszczanie już nie wystarczy - marka Garnier poszła o krok dalej. Na rynku pojawił się nowy kosmetyk złuszczający ze szczoteczką. Miękkie i elastyczne mikrowłókna wspomagają oczyszczające działanie produktu. Dodatkowo formuła kosmetyku została wzbogacona o kwas salicylowy o właściwościach antybakteryjnych oraz regenerujący kompleks HerbaRepair, który pomaga zmniejszyć ślady po wypryskach.

Peeling Brusher Garnier to produkt przeznaczony do oczyszczania cery młodej, z niedoskonałościami. Plastikowa szczoteczka zbudowana z 170 mikrowłókien, dokładnie i delikatnie oczyszcza cerę.

Cena ok. 24,99 zł

Zastanawiasz się nad kupnem tego kosmetyku? Zapytaj o niego na uroda.pl!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/27.04.2013 20:52
NIE UŻYWAJCIE TEGO !! KUPIŁAM TO SOBIE I TAK MI POGRAŻNIŁO SKÓRĘ I WYSUSZYŁO ŻE MUSIAŁAM IŚĆ DO LEKARZA I DOSTAŁAM ANTYBIOTYKI. NIE POLECAM !!!
/28.05.2010 19:56
posiadam owy peeling brusher już ponad drugi miesiąc i zostało mi jeszcze około połowy opakowania, czyli jest bardzo wydajny a do tego jeszcze skuteczny jak dla mnie. Produkt godny polecenia nie przesusza ale idealnie dba o równowagę skóry pomaga przy śladach po pryszczach- szybciej schodzą i ogólnie jest dobry.