POLECAMY

Pantene Pro-V Zdrowy Kolor

Nowa linia produktów do pielęgnacji włosów, przywróci zdrowie i blask farbowanym kosmykom.
Pantene Pro-V Zdrowy Kolor
Ponad 80% Polek decyduje się na zmianę koloru włosów. Kosmyki farbowane często są przesuszone i zniszczone. Dzieje się tak dlatego, że włosy po koloryzacji mają inną strukturę niż włosy niefarbowane. Są one przede wszystkim pozbawione swojej naturalnej powłoki lipidowej, tzw. warstwy F, czyli przypominającej wosk substancji odpowiedzialnej za zdrowie, połysk oraz odczuwalną w dotyku miękkość włosów. W efekcie szybciej tracą naturalny połysk oraz są bardziej podatne na uszkodzenia. Linia Pantene Pro-V Zdrowy Kolor poprawi ich kondycję i przywróci naturalny połysk. W gamie znaleźć można m.in. Serum 3-Minutowa Metamorfoza, które błyskawicznie odżywia zniszczone włosy.

W serii Pantene Pro-V Zdrowy Kolor dostępne są: szampon, odżywka oraz produkty przeznaczone do intensywnej regeneracji włosów farbowanych. Serum Pantene Pro-V Zdrowy Kolor 3-Minutowa Metamorfoza, dzięki skondensowanej formule w zaledwie kilka minut przywraca włosom farbowanym zdrowie sprzed koloryzacji. Produkt zawiera surfaktanty kationowe (BTMAC), które, przylegając do ujemnie naładowanej powierzchni włosów farbowanych, skutecznie imitują ochronną warstwę F, zniszczonej w procesie koloryzacji. Serum uszczelnia powierzchnię włosa, sprawiając, że woda nie wnika do jego wnętrza.

Szampon Pantene Pro-V Zdrowy Kolor

Delikatnie oczyszcza oraz nawilża włosy farbowane.

Odżywka Pantene Pro-V Zdrowy Kolor
Zawarta w odżywce formuła Amino-S jest trzykrotnie mocniejsza od tej zawartej w poprzednich produktach Pantene Pro-V przeznaczonych do pielęgnacji włosów farbowanych. Dzięki dodatkowemu wiązaniu białkowemu zawartemu w cząsteczce amino-silikonu formuła uzupełnia ubytki w strukturze włosa, nie obciążając go.

Odżywka bez spłukiwania Pantene Pro-V Zdrowy Kolor
Formuła produktu zawiera specjalnie opracowaną mieszankę składników, które wygładzają powierzchnię włosów farbowanych, zapobiegając ich puszeniu oraz podkreślając ich naturalny blask. Odżywka może być stosowana zarówno na wilgotne, jak i suche włosy.

Maska Pantene Pro-V Zdrowy Kolor 3-Minutowa Metamorfoza
Maska intensywnie odżywia oraz nawilża włosy farbowane. Pozostawiona na wilgotnych włosach przez 3 minuty sprawia, że stają się łatwiejsze w rozczesywaniu oraz bardziej odporne na zniszczenia spowodowane szczotkowaniem i niewłaściwą stylizacją.

Serum Pantene Pro-V Zdrowy Kolor 3-Minutowa Metamorfoza
Sprawia, że włosy farbowane są lśniące, miękkie w dotyku oraz bardziej odporne na uszkodzenia spowodowane szczotkowaniem i stylizacją.

ceny:
Pantene Pro-V Szampon Zdrowy Kolor – 250 ml – 10,99 zł, 400ml – 14,99 zł
Pantene Pro-V Odżywka Zdrowy Kolor – 200 ml – 10,99 zł
Pantene Pro-V Odżywka Bez Spłukiwanie Zdrowy Kolor – 200 ml – 10,99 zł
Pantene Pro-V Zdrowy Kolor Maska 3-Minutowa Metamorfoza – 17,99 zł
Serum Pantene Pro-V Zdrowy Kolor 3-Minutowa Metamorfoza box – 17,99 zł

Czy warto kupić te kosmetyki? Pytaj i radź na uroda.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)