Oriflame Time Reversing

Oriflame Time Reversing
Odrobina luksusu dla skóry dojrzałej.
/ 14.04.2008 15:17
Oriflame Time Reversing
Innowacyjna linia kosmetyków do skóry dojrzałej Time Reversing w nowych opakowaniach. Kształt i zastosowane złote, ozdobne elementy podkreślają luksusowy charakter pielęgnacyjnej serii dla kobiet po 45. roku życia.

Linia Time Reversing firmy Oriflame powstała z myślą o regeneracji i pielęgnacji skóry dojrzałej. Zmiany hormonalne towarzyszące menopauzie powodują, że skóra kobiety starzeje się: traci elastyczność, właściwy poziom nawilżenia, a jej koloryt zmienia się tracąc blask. W celu zapewnienia skórze dojrzałej jak najlepszej ochrony, eksperci Oriflame opracowali specjalną recepturę kremów linii Time Reversing.

W roku 2007 seria wzbogaciła się o dwa nowe produkty: regenerujący krem pod oczy i usta Time Reversing oraz regenerujący krem do rąk Time Reversing SPF 12.

Tym samym w skład serii Time Reversing wchodzą następujące produkty:

Regenerujący krem na dzień Time Reversing, 99 zł
Regenerujący krem na noc Time Reversing, 99 zł
Olejek w kapsułkach Time Reversing, 129 zł
Regenerujący krem pod oczy i usta Time Reversing, 59 zł
Regenerujący krem do rąk Time Reversing SPF 12, 39 zł

Receptura kremów z serii Time Reversing została przygotowana w laboratoriach Oriflame w wyniku zaawansowanych badań naukowych. W celu spowolnienia postępującego procesu starzenia się skóry zastosowano kombinację następujących składników:

Prostimuline™ - unikalna kompozycja trzech silnych, naturalnych substancji aktywnych: białka sojowego, ekstraktu z groszku, biopeptydów z morskich wodorostów.
Witamina A, w połączeniu z Prostimuline™ zapewnia kompleksową pielęgnację, regenerując skórę dojrzałą, zagrożoną zmianami hormonalnymi:
- stymuluje syntezę białek (kolagenu, elastyny) oraz glikozaminoglikanów,
- chroni wewnętrzną strukturę skóry przed szkodliwym wpływem środowiska,
- optymalizuje energetyczne i metaboliczne przemiany komórek.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA