POLECAMY

Orientana Maska-Krem z Owsa Tybetańskiego

Nowy koncept w pielęgnacji - oto maseczka do twarzy, którą nakładasz na całą noc.
Orientana Maska-Krem z Owsa Tybetańskiego fot. serwis prasowy
Marka Orientana oferuje naturalne kosmetyki, stworzone w 100% ze składników roślinnych, zebranych z czystych ekologicznie rejonów Azji, skomponowane przez kosmetologów i farmaceutów, w oparciu o tradycyjną medycynę azjatycką.

Bardzo popularnym konceptem kosmetycznym, stosowanym do codziennej pielęgnacji twarzy przez kobiety azjatyckie, są maski-kremy. Koncept maski-kremu polega na intensywności działania maseczki, w połączeniu z dobrą chłonnością kremu. Maska-krem może być stosowana codziennie i zwykle stosuje się ją na noc, gdyż jest to najlepszy czas na przyswojenie przez skórę dobroczynnych składników.
 
Orientana Maska-Krem z Owsa Tybetańskiego
Naturalne substancje wyodrębnione z owsa tybetańskiego - beta glukan i polipeptyd, przyspieszają odradzanie się komórek, pobudzają metabolizm, wspomagają produkcję kolagenu i polepszają kondycję skóry.  Substancje te, dzięki swojej specyficznej, białkowej budowie, wypełniają zmarszczki i wspierają produkcję kolagenu. Dodatkowym składnikiem jest ekstrakt z aloesu, który intensywnie nawilża nawet głębokie warstwy skóry i utrzymuje jej sprężystość.

Jak stosować taki kosmetyk? Po wieczornym oczyszczeniu twarzy nałożyć sporą ilość maski i delikatnie rozmasować na skórze twarzy, unikając okolic oczu i ust. Aplikacji należy dokonać przynajmniej około trzydziestu minut przed pójściem spać, tak aby maska całkowicie się wchłonęła. Maski nie należy spłukiwać, tylko zostawić na noc.

Cena: 200g / ok. 39 zł         
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)