POLECAMY

Poznaj markę: Organique

Zobaczcie, jakie produkty znajdziecie w jej ofercie

Organique to polska marka, która od ponad 15 lat z wielką starannością i dbałością o każdy element tworzy kosmetyki inspirowane naturą. W produktach Organique znajdziesz bogactwo ekstraktów i składników naturalnego pochodzenia. Co ważne kosmetyki są zarówno naturalne, bezpieczne jak i skuteczne.

Bogactwo natury w kosmetykach Organique

Składniki aktywne zawarte w kosmetykach są odpowiednio wyselekcjonowane i skomponowane. Znajdziecie tam między innymi naturalne masła, oleje, ekstrakty z wielu owoców, warzyw, ziół i kwiatów.  W większości swoich produktów Organique nie stosuje surowców ropopochodnych, PEG-ów, parabenów, SLS-ów i innych składników, które często wolelibyśmy wyeliminować z codziennej pielęgnacji.

Oferta marki Organique nie bez powodu została podzielona na Terapie i Rytuały. Pierwsza grupa to specjalistyczne produkty, których starannie dobrane składniki aktywne pomagają zwalczyć konkretny problem skóry. Natomiast rytuały to kosmetyki, które możemy ze sobą dowolnie łączyć w zależności od naszych potrzeb i upodobań. Ich głównym celem jest umilaniem nam pielęgnacji i poprawianie nastroju każdego dnia. Jednak wszystkie produkty marki są wyjątkowe. Ich piękne zapachy, przyjemne konsystencje i estetyczne opakowania pobudzają zmysły i pozwalają zrelaksować się w domowym zaciszu. Firma Organique dba, aby kosmetyki oddziaływały zarówno na skórę jak i samopoczucie.

Doceniając jakość życia marka Organique pokazuje, jak proste czynności zamienić w wyjątkowe terapie i rytuały. Dzięki temu każdego dnia pomagają pielęgnować twoje naturalne piękno życia. W lipcu marka Organique przygotowała 20% rabat na całą Terapię Wzmacniającą. Pod linkiem znajduje się kupon rabatowy.

Więcej kosmetycznych hitów:

Włosy pod specjalną ochroną!
Te kosmetyki ułatwią życie każdej kobiecie
Kosmetyczne hity z wyprzedaży
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
kurcze, jakie te nazwy są mylące. nie wiedziałam, że to polska firma.