POLECAMY

Orchidea – nowy sposób na wieczną młodość

Kobiety mają od niedawna do wyboru nowy kosmetyk z linii Orchidea Essence, który widocznie poprawia wygląd cery i walczy z efektami starzenia się skóry. Producenci kosmetyków znowu udowadniają, że piękny wygląd skóry wcale nie zależy od metryki.
Orchidea – nowy sposób na wieczną młodość

Właściwości orchidei

W kosmetykach użytych do zabiegu wykorzystany został wyciąg z kwiatu orchidei. Ta niezwykła roślina dzięki wyjątkowej trwałości i żywotności uważana jest za symbol piękna i wiecznej młodości. Purpurowa orchidea dostarcza nie tylko estetycznych doznań, ale stanowi także cenne źródło polifenoli i wielocukrów, które hamują szkodliwe dla skory reakcje wolnorodnikowe, a co za tym idzie działają przeciwstarzeniowo, optymalnie nawilżają, zmiękczają skórę oraz wygładzają drobne zmarszczki mimiczne.

Zobacz także: Odżyw swoją skórę od wewnątrz

Zabieg

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris, wykorzystując tę wiedzę, stworzyło preparaty do profesjonalnej pielęgnacji w kompleksowym, przeciwzmarszczkowym zabiegu Orchidea Essence, wykonywanym w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris. Zawierają one między innymi wyciąg z purpurowej orchidei oraz synergicznie działające Biokompleksy ujędrniająco-przeciwzmarszczkowe.

Składniki aktywne, stymulując syntezę kolagenu w fibroblastach, wygładzają wszystkie typy zmarszczek i w widoczny sposób ujędrniają skórę. Działanie kosmetyków zostało wzmocnione poprzez zastosowanie nowoczesnej aparatury z wykorzystaniem ultradźwięków, dzięki temu procesy naprawcze i stymulujące zachodzą już na poziomie komórkowym. Masaż, będący częścią zabiegu, w naturalny sposób pobudza procesy ujędrnienia skóry, działa także stymulująco na pracę mięśni twarzy, zapewniając jednocześnie uczucie głębokiego odprężenia. Elementy relaksacyjne wykonywane na poszczególnych etapach zabiegu, między innymi masaż rąk i masaż głowy oraz aromaterapia wprowadzają w stan relaksu. Zabieg w widoczny sposób spłyca zmarszczki oraz sprawia, że twarz wygląda młodziej.

Skuteczność zabiegu Orchidea Essence oceniono i udowodniono. W badaniach przeprowadzonych przez Centrum Badawczo-Naukowe dr Irena Eris poddano grupę kobiet powyżej 35. roku życia jednorazowemu zabiegowi oraz serii czterech kolejnych zabiegów wykonywanych co trzy dni. W trakcie badania wykazano znaczny wzrost stopnia elastyczności skory, rozjaśnienie przebarwień skórnych oraz spadek ilości i głębokości zmarszczek. Osoby biorące udział w zabiegach już po pierwszym z nich potwierdziły skuteczność kosmetyków, zauważyły także, że ich skóra jest znacznie bardziej nawilżona, natłuszczona, zaś zmarszczki uległy spłyceniu. Po serii czterech zabiegów zaobserwowano redukcję głębokich zmarszczek, wyrównanie kolorytu oraz długotrwałe ujędrnienie skory. 

Zobacz także: Gładkie dłonie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)