POLECAMY

OLIGO’Contour firmy Thal'ion Thalasso Cosmetics

Zafunduj sobie lifting i rozjaśnienie wrażliwych okolic oczu.
OLIGO’Contour firmy Thal'ion Thalasso Cosmetics
Skóra w okolicach oczu jest wyjątkowo cienka, uboga we włókna kolagenowe i gruczoły łojowe. Zmarszczki w tym obszarze pojawiają się najszybciej, gdyż jego żywa mimika zwiększa prawdopodobieństwo utraty sprężystości skóry.

Doświadczenie Thal'ion Thalasso Cosmetics pozwoliło na stworzenie OLIGO’CONTOUR – preparatów pielęgnacyjnych, które dzięki zawartości wyjątkowych składników aktywnych doskonale tolerowanych przez skórę przynoszą zadowalające rezultaty już w pierwszych dniach stosowania.

Dzięki współdziałaniu m.in.: mikropeptydów, alg morskich, witaminy E oraz organicznego silikonu preparaty z linii OLIGO’CONTOUR pobudzają system limfatyczny, a także regulują cyrkulację. Efektem ich działania jest również doskonale wygładzony, pozostawiony bez obrzęków i sinych obwódek naskórek, zmniejszenie ilości i głębokości zmarszczek, a także podwyższenie tolerancji skóry wokół oczu.

OLIGO’CONTOUR to dwa preparaty do pielęgnacji skóry wokół oczu:

EYE LIFTING CREAM (Krem liftingujący pod oczy)
Delikatny, hypoalergiczny preparat, bez środków zapachowych i barwiących przeznaczony do przeciwzmarszczkowej i liftingującej pielęgnacji delikatnej i wrażliwej skóry wokół oczu. Doskonale wzmacnia i napina cienką skórę w obszarze oka, redukuje drobne zmarszczki w kącikach oraz rozjaśnia sine obwódki. Dodatkowo podnosi opadającą powiekę.
Cena: 15 ml – 99 zł

EYE RADIANCE SERUM (Serum rozjaśniające cienie pod powiekami)

To perfekcyjna i lekka emulsja, która redukuje sine obwódki i tłuszczowe poduszeczki pod powiekami. Zawiera nanosfery - nośniki substancji aktywnych o wielkości jednej milionowej milimetra, wypełnione organicznym silikonem, teofiliną oraz kompleksami cyrkulacyjnymi, które przyśpieszają procesy syntezy włókien kolagenowych i zwiększają dotlenienie komórek skóry.
Cena: 15 ml – 95 zł

Poprzez regularne stosowanie preparatów linii OLIGO’CONTOUR znikają ciemne obwódki wokół oczu, a drobne linie i bruzdy zostają spłycone. Powraca młodość i jasność spojrzenia, gdyż oko jest wypoczęte i powiększone. Delikatna konsystencja kosmetyków sprawia, że wchłaniają się niezwykle szybko i stanowią idealną bazę pod codzienny makijaż oka.

Linia OLIGO’CONTOUR jest dostępna w renomowanych gabinetach kosmetycznych i salonach urody, a także w sklepie internetowym na stronie firmy Bionantech Cosmetics – generalnego dystrybutora marki Thal’ion Thalasso Cosmetics w Polsce (www.bionantech.com.pl).

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)