POLECAMY

Olay Regenerist Krem Ujędrniająco – Modelujący

Anastasia Achilleos, specjalistka z Londynu, opracowała unikalną technikę masażu z myślą o tym kosmetyku.
Olay Regenerist Krem Ujędrniająco – Modelujący

Warto zapoznać się z nową propozycją firmy Olay - kremem Regenerist. To produkt, który w Stanach Zjednoczonych sprzedawał się w ilości 1 słoiczka na minutę, zaś w Wielkiej Brytanii stworzono nawet specjalną listę dla oczekujących konsumentek.

Kosmetyk ma za zadanie optycznie podnieść i napiąć wyselekcjonowane obszary starzejącej się skóry twarzy. Pomaga przywrócić i wzmocnić elastyczność oraz gęstość naskórka. Krem zawiera najwyższe, spośród wszystkich produktów Olay, stężenie kompleksu aminopeptydowego z substancjami wzmacniającymi komórki oraz cennymi proteinami morskimi. To wyjątkowe połączenie, zapewnia doskonałą regenerację skóry i przyspiesza jej odnowę. Dodatkowo specyfik ten wzmacnia strukturę wewnątrzkomórkową kwasem hialuronowym, tworząc na powierzchni ochronną siateczkę.

Olay Regenerist jest idealny dla kobiet po trzydziestce. Poprawia kontur twarzy, zmniejsza widoczność zmarszczek oraz linii mimicznych. Producenci zapewniają, że regularne stosowanie daje rezultat porównywalny do liftingu oraz pomaga zapewnić optymalne i intensywne nawilżenie skóry. Podobno już po 4 dniach skóra staje się jędrniejsza.

Odmładzająca moc masażu
Masaż ma bardzo korzystny wpływ na skórę. Londyńska specjalistka w dziedzinie pielęgnacji twarzy - Anastasia Achilleos, stworzyła dla Kremu Ujędrniająco-Modelującego Olay Regenerist 3-stopniowy program masażu.

Przed rozpoczęciem masażu należy użyć większej ilości Kremu Ujędrniająco–Modelującego Olay Regenerist. Należy całkowicie pokryć nim twarz. Jeśli kosmetyk będzie miał temperaturę zbliżoną do temperatury naszego ciała, łatwiej wniknie w naskórek i tym samym wzrosną szanse na równomierne rozprowadzenie substancji aktywnych. Dlatego też najlepiej ogrzać go we wgłębieniu dłoni, a następnie rozprowadzić po wewnętrznej stronie palców. Dopiero wówczas należy nałożyć kosmetyk na skórę twarzy i delikatnie wklepać.

Pierwszy krok to masaż od linii żuchwy aż do skroni, który pomoże wymodelować kontur twarzy, wzmacniając efekt liftingu. Rozpoczynamy z dłońmi złączonymi pod brodą tak, by opuszki palców dotykały podbródka. Delikatnie masujemy twarz w górę wzdłuż linii żuchwy, po bokach twarzy, aż do skroni. Kończymy lekko uciskając skronie poduszkami dłoni. Odrywamy dłoń od twarzy tuż przed linią włosów.

Następnie skupiamy się na okolicach oczu, gdzie skóra jest najbardziej narażona na wiotczenie i pojawianie się zmarszczek. Masaż rozpoczynamy ze złączonymi, po obu stronach nosa, dłońmi. Wykonujemy zdecydowany ruch w górę, wzdłuż nosa. W okolicy brwi, przenosimy nacisk na palce, delikatnie masując czoło w kierunku skroni, aż do kości policzkowych.

Masaż szyi i dekoltu, rozpoczynamy od odchylenia głowy w lewo. Lewą ręką sięgamy do prawej strony szyi, wykonując całą dłonią unoszące ruchy od dekoltu, aż po linię żuchwy. Masaż wykonujemy 2-3-krotnie, aby objąć nim całą powierzchnię szyi. Kończymy wcierając krem w dekolt ruchem zstępującym. Następnie obracamy głowę w prawo i powtarzamy masaż prawą dłonią.

W celu uzyskania optymalnych efektów masaż powinno się powtórzyć 2 do 6 razy.

Maksymalna rekomendowana cena detaliczna kremu: 79,99 zł


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)