POLECAMY

Odchudzanie last minute – przegląd możliwości

Najważniejsze jest, aby pielęgnację ciała dopasować do swoich potrzeb, a efekty kuracji i zabiegów osiągnąć w miarę szybką i na długo.
Odchudzanie last minute – przegląd możliwości fot. materiały prasowe
Niemal każda kobieta uważa, że jej ciało nie jest idealne. Opinia ta powstaje czasem za sprawą nadmiernej tkanki tłuszczowej, czasem ze względu na widoczny cellulit, a jeszcze innym razem przez nadmierną utratę jędrności i elastyczności skóry.

Współczesna kosmetologia High-Tech wykorzystująca najnowocześniejsze technologie i oryginalne urządzenia działa na pograniczu kosmetyki i medycyny estetycznej, dzięki czemu efekty zabiegów bywają naprawdę ogromne, a same zabiegi są bezpieczne i nie wyłączają nas z życia.
 

Oto kilka sprawdzonych technologii:

 
  • Jeżeli masz problem z tak zwaną oponką na brzuchu idealnym rozwiązaniem będą zabiegi Medshape wykorzystujące synergiczne działanie kilku technologii. Podczas zabiegu głowica wyposażona w ruchome rolki w tym samym czasie wykorzystuje nie tylko działanie masażu podciśnieniowego i masażu mechanicznego, ale także działanie bipolarnej fali radiowej i lasera biostymulującego. Dzięki temu efekty zabiegów pojawiają się bardzo szybko na różnych poziomach skóry redukując nadmiar tkanki tłuszczowej, ujędrniając i zagęszczając skórę, a także modelując talię.
  • Jeżeli natomiast masz problem z cellulitem lub ogólnym nadmiarem tkanki tłuszczowej w dolnych partiach ciała idealnym rozwiązaniem będą zabiegi radialnej fali akustycznej Intelect RPW. To amerykańska technologia, która bez wątpienia jest najlepszą dostępną na rynku metodą walki z cellulitem przynoszącą idealne efekty, nawet w tych trudnych przypadkach.
  • Jeżeli Twój problem dotyczy jedynie miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej na przykład na boczkach lub wewnętrznych czy zewnętrznych partiach ud możesz po prostu zamrozić tkankę tłuszczową stosując krioplipolizę Coolshaping. Jest to bardzo skuteczna metoda, jednak należy pamiętać o tym, że zabiegi te są inwazyjne i aby były całkowicie bezpieczne i efektywne należy polegać na sprawdzonych i pewnych technologiach. Po jednym zabiegu, który jest całkowicie bezbolesny, usuwamy ok 23% komórek tłuszczowych.

Należy pamiętać, że aby osiągnąć spektakularne efekty nie wystarczy tylko kilka zabiegów, powinno się także pomyśleć o zmianie trybu życia. Niemniej jednak od czegoś trzeba zacząć, a dobranie odpowiednich zabiegów dla Twoich potrzeb jest naprawdę motywujące i pokazuje, że szybko i łatwo można zmienić swoje ciało.

Wszystkie zabiegi możesz wykonać w Salonach Dermika Salon&Spa w Warszawie, adresy dostępne na www.estetyka.dermikasalony.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
też jestem po fali akustycznej i potwierdzam super zabieg, ja miałam w połączeniu z endermologią w klinice estetica nova na Opaczewskiej i wyszło świetnie, efekt wyszczuplenia, ujędrnienia i cellulit mniejszy
/3 lata temu
Efektywną metodą walki z cellulitem jest np. działanie falą akustyczną, jest to możliwe, ale w gabinetach, które mają Intelect RPW od IfaPro. Zabieg pobudza krążenie oraz wpływa na produkcję kolagenu