POLECAMY

Nowy kosmetyk na cellulit

Zwalczaj cellulit u podstaw z nowym serum Thali'Svelt.
Nowy kosmetyk na cellulit
ANTI – CELLULITE SERUM to jeden z czterech kosmetyków linii pielęgnacyjnej THALI’SVELT, stworzony z myślą o kobietach pragnących zrealizować swoje marzenia o pięknej i harmonijnej sylwetce. Dzięki aktywnym składnikom pochodzenia morskiego: Laminaria i Fucus Vesiculosus SERUM skutecznie zwalcza przyczyny powstawania skórki pomarańczowej.

Zawarte w nim algi Laminaria są bogatym źródłem składników mineralnych oraz witamin B, C, D i E. Posiadają zdolność wiązania toksyn w organizmie i niezwykle szybko eliminują je z ustroju. Dodatkowo pobudzają syntezę kolagenu, przez co skóra staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna. Wchodząca w skład preparatu alga brunatna Fucus Vesiculosusbogata w minerały, poprawia ukrwienie skóry i uelastycznia ją dzięki wysokiej zawartości peptydów i witamin m.in. A oraz K.

SERUM dzięki świeżej, żelowej konsystencji błyskawicznie wchłania się i aktywizuje zwalczanie przyczyn powstawania cellulitu poprzez:

• stymulację odnowy komórkowej,
• przyspieszanie spalania tkanki tłuszczowej,
• stymulację mikrocyrkulacji,
• ochronę i wzmocnienie tkanki łącznej, poprawę spoistości i sprężystości skóry.

Codzienne stosowanie ANTI - CELLULITE SERUM gwarantuje widoczne rezultaty w postaci gładkiej i napiętej skóry, wyraźnego zmniejszenia obwodu ciała w miejscach problematycznych oraz powrót do harmonii kobiecych kształtów. 150 ml- 149 zł

ANTI - CELLULITE SERUM jest dostępne w renomowanych gabinetach kosmetycznych i salonach urody, a także w sklepie internetowym na stronie firmy Bionantech Cosmetics – generalnego dystrybutora marki Thal’ion Thalasso Cosmetics w Polsce.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)