POLECAMY

Nowy kosmetyk do depilacji

Firma Eveline Cosmetics wprowadza nową serię kremów do depilacji - Just Epil. Usuwanie zbędnego owłosienia przy ich użyciu jest całkowicie bezbolesne i niezwykle skuteczne.
Nowy kosmetyk do depilacji
Zabieg nie trwa długo i pozwala pozbyć się nawet bardzo krótkich włosków. Zawarte w kremach składniki pielęgnacyjne i łagodzące sprawiają, że skóra po depilacji pozostaje idealnie gładka, a nowe włoski nie wrastają w nią i wolniej odrastają.

W skład serii wchodzą:
JUST EPIL NAWILŻAJĄCY
Krem do depilacji skóry wrażliwej z aloesem i d-panthenolem
JUST EPIL ULTRADELIKATNY Krem do depilacji pach, rąk i okolic bikini z aloesem i proteinami jedwabiu
JUST EPIL BŁYSKAWICZNY
Krem do depilacji nóg z aloesem i wyciągiem z melona


JUST EPIL NAWILŻAJĄCY
Krem do depilacji skóry wrażliwej z aloesem i d-panthenolem
przeznaczony jest do bezbolesnej i szybkiej depilacji nóg, rąk, pach i okolic bikini. Innowacyjna formuła Sensitive Plus zawiera łagodzący d-panthenol, zapewniający bezpieczną depilację skóry wrażliwej, oraz nawilżający wyciąg z aloesu pozostawiający na długo uczucie komfortu. Dodatkowo zawarty w kremie aktywny ekstrakt z Larrea divericata sprawia, że odrastające włoski są miękkie, mniej widoczne i podatne na depilację. Dzięki temu zmniejsza się częstotliwość przeprowadzania zabiegów.
Pojemność: 100 ml + 25 ml gratis
Sugerowana cena detaliczna: 9,30 PLN

JUST EPIL ULTRADELIKATNY
Krem do depilacji pach, rąk i okolic bikini z aloesem i proteinami jedwabiu
dokładnie i skutecznie usuwa zbędne owłosienie z szczególnie wrażliwych miejsc. Zawarty w nim łagodzący ekstrakt z aloesu oraz proteiny jedwabiu powodują, że skóra na długo pozostaje dobrze nawilżona, gładka i miękka. Formułę kremu wzbogacono o wyciąg z Larrea divericata, który spowalnia odrastanie włosków po depilacji. Krem zapewnia skuteczną depilację, pozostawia skórę aksamitnie gładką oraz daje długotrwałe poczucie komfortu.
Pojemność:
100 ml + 25 ml gratis
Sugerowana cena detaliczna: 8,40 PLN

JUST EPIL BŁYSKAWICZNY
Krem do depilacji nóg z aloesem i wyciągiem z melona
usuwa zbędne owłosienie szybko, dokładnie i skutecznie. Nowoczesna receptura została wzbogacona o wyciąg z melona i ekstrakt z aloesu, które działają na skórę nawilżająco i łagodząco, pielęgnując ją podczas zabiegu. Zawarty w formule ekstrakt z Larrea divericata spowalnia i opóźnia odrastanie włosków, dzięki czemu zmniejsza częstotliwość przeprowadzania zabiegu depilacji.
Pojemność:
100 ml + 25 ml gratis
Sugerowana cena detaliczna: 7,80 PLN

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)