POLECAMY

Nowości Wellaflex

Elastyczna fryzura, powracająca do idealnego kształtu? Dzięki Wellaflex to możliwe!
Nowości Wellaflex
Nieważne, czy ćwiczysz na siłowni, biegniesz do pracy, czy pijesz kawę z przyjaciółką, chcesz, by twoja fryzura powracała do kształtu, który nadałaś jej podczas porannej stylizacji. Często jednak tuż po wyjściu z domu idealne uczesanie staje się wspomnieniem. W czym więc tkwi sekret perfekcyjnej stylizacji? - Twoja fryzura może być doskonała, jeżeli tylko dysponujesz odpowiednimi kosmetykami - zdradza Sascha Breuer, światowy stylista marki Wella. Przekonaj się o tym sama, korzystając z produktów Wellaflex z formułą Shape Recovery, które pozwolą twojej fryzurze powrócić do idealnego kształtu, niezależnie od sytuacji, w jakiej się znajdujesz.

Każda z nas marzy o fryzurze, która będzie idealna, bez względu na to, co robimy. Niestety, nie zawsze znajdujemy wystarczająco dużo czasu na pracochłonną stylizację włosów, która utrwali nasze uczesanie na cały dzień. Czasami wystarczy mały podmuch wiatru i fryzura traci kształt.

I właśnie w takich momentach oddałybyśmy wiele, aby poznać sekret stylistów, jak stworzyć piękne, elastycznie utrwalone fryzury, które zawsze powrócą do idealnego kształtu. Tymczasem okazuje się, że perfekcyjne uczesanie może być w zasięgu ręki. Sascha Breuer, światowy stylista marki Wella oraz Agnieszka Płusa, stylista marki Wella w Polsce zdradzają, że ich największym sekretem są.... kosmetyki do stylizacji.

Kosmetyki do stylizacji włosów Wellaflex pozwalają na ułożenie swobodnych, elastycznych, naturalnie wyglądających i nowoczesnych fryzur, które zachowają swój kształt na dłużej. Nieważne, co robisz - twoja fryzura powróci do idealnego kształtu. A wszystko to bez nadmiernego usztywnienia włosów.

Przykładowe ceny:

Lakier do włosów maksymalnie utrwalający, 250 ml, ok. 12,99 zł

Pianka maksymalnie utrwalająca, 200 ml, ok. 12,99 zł

Żel dla mężczyzn maksymalnie utrwalający, 150 ml, ok. 12,99 zł

Fluid do układania włosów Hydrostyle mocno utrwalający, 150 ml, ok. 17,99 zł

Tagi: Wella, włosy
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)