POLECAMY

Nowości Delia Cosmetics

Kompleksowy makijaż paznokci!
Nowości Delia Cosmetics
Zgodnie z trendami jesienno-zimowymi Delia Cosmetics wprowadziła na rynek limitowaną linię emalii do paznokci Delia Coral Silk. W jej skład wchodzą lakiery w 6 najmodniejszych kolorach: lawendowego pola, fiołkowego ogrodu, królewskiego irysa, jeżynowego koktajlu, górskiego krokusa i wrzosowego wzgórza.

Dodatkowo w ramach stworzenia kompleksowej oferty w zakresie manikiuru paznokci do sprzedaży wprowadzone zostały profesjonalne zmywacze Delia de Luxe.

Nowe emalie Coral Prosilk zapewniają paznokciom bardzo trwałą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki zawartości kompleksu PROSILK, w skład którego wchodzą aktywne składniki wzbogacone o proteiny jedwabiu, emalie doskonale nawilżają i pielęgnują paznokcie. Lakiery zapewniają również ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV, dzięki czemu płytka pokryta emalią nie blaknie.

Lakiery dostępne są w 6 kolorach:
Nr.93 - lawendowe pole
Nr.94 - fiołkowy ogród
Nr.95 - królewski irys
Nr.96 - jeżynowy koktajl
Nr.97 - górski krokus
Nr.98 - wrzosowe wzgórza

Pojemność: 10 ml
Cena:
5 PLN

WYBIELAJĄCY, BEZACETONOWY ZMYWACZ DO PAZNOKCI Z EKSTRAKTEM Z CYTRYNY I WITAMINĄ C jest polecany do zmywania wszelkiego rodzaju emalii. Zawarty w zmywaczu ekstrakt z cytryny o właściwościach złuszczających delikatnie wyrównuje powierzchnię płytki i zapewnia wygładzenie skórek wokół paznokcia. Witamina C jako silny antyutleniacz chroni przed działaniem szkodliwych wolnych rodników, a także korzystnie oddziałuje na wzmocnienie paznokci, wybiela i wyrównuje ich koloryt.
Pojemność: 100 ml
Cena: 4,80 PLN


UTWARDZAJĄCY, BEZACETONOWY ZMYWACZ DO PAZNOKCI Z KREATYNĄ I WITAMINĄ F zawiera naturalną kreatynę, która wspomaga mechanizmy naprawcze i ochronne płytki paznokcia, wpływając bezpośrednio na ich wzmocnienie i utwardzenie. Witamina F przeciwdziała utracie wody, tworząc na powierzchni płytki i skóry delikatny film ochronny, natłuszcza i poprawia ich elastyczność.
Pojemność: 100 ml
Cena: 4,80 PLN

ODŻYWCZE MLECZKO ZMYWAJĄCE DO PAZNOKCI Z PROTEINAMI JEDWABIU I WITAMINĄ A
o innowacyjnej formule. Zawarte w mleczku proteiny jedwabiu silnie przylegają do powierzchni paznokci wygładzają płytkę i pomagają zachować optymalny poziom jej nawilżenia. Witamina A stymuluje wzrost i regenerację paznokcia. Pojemność: 100 ml
Cena: 4,80 PLN

INNOWACYJNA ŻELOWA ODŻYWKA ZMYWAJĄCA DO PAZNOKCI Z EKSTRAKTEM Z ZIELONEJ HERBATY I WITAMINĄ E doskonała jest do zmywania wszelkiego rodzaju emalii. Przeciwzapalne i łagodzące właściwości ekstraktu z zielonej herbaty aktywnie wpływają na zdrowy i zadbany wygląd paznokci. Witamina E wspomaga proces wzrostu paznokci, działa regenerująco na płytkę oraz zapobiega pękaniu i łuszczeniu się skórek.
Pojemność: 100 ml
Cena: 4,80 PLN
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)