POLECAMY

Nowość od Tanity

Marka Tanita wprowadza pierwsze na rynku polskim preparaty do depilacji dla nastolatek!
Nowość od Tanity
Ładnie wydepilowane nogi to podstawa w letnie dni! Produkty Tanita Teens zostały stworzone z myślą o młodej, wrażliwej skórze. Specjalnie dobrane, łagodzące składniki aktywne (ekstrakt z lilii wodnej, olej bawełniany, rumianek) sprawiają, że kosmetyki delikatnie, lecz skutecznie usuwają zbędne owłosienie, nie powodując podrażnień.

W skład linii wchodzą: Krem Do Depilacji Ciała 3 Min oraz Wosk Do Depilacji Ciała. Dzięki nowoczesnym formułom kosmetyki sprawiają, że skóra po zabiegu jest aksamitnie gładka i przyjemna w dotyku. Preparaty są idealne dla dziewczyn, które dopiero rozpoczynają stosowanie kosmetyków do depilacji.

Nowoczesny Krem do Depilacji Ciała 3 Min dostępny jest w wygodnych, jednorazowych saszetkach. Szybko i skutecznie usuwa zbędne owłosienie, nie wywołując przy tym podrażnień. Zawiera wyselekcjonowane składniki aktywne - ekstrakt z lilii wodnej i rumianek, które działają ochronnie i kojąco na skórę oraz olej bawełniany, posiadający właściwości odżywcze i zmiękczające. Receptura preparatu została wzbogacona również o składniki intensywnie nawilżające, łagodzące i regenerujące (alantoina, d-pantenol, ekstrakt z aloesu), dzięki czemu skóra po zabiegu depilacji jest wyjątkowo gładka i przyjemna w dotyku.

Stosowanie plastrów do depilacji to najbardziej efektywny i dokładny sposób usuwania zbędnego owłosienia: nawet najmniejsze włoski zostają usunięte, a nowe odrastają znacznie wolniej i są zdecydowanie słabsze. Dzięki plastrom Tanita Teens zabieg ten można przeprowadzić samodzielnie w domowym zaciszu. Plastry doskonale przylegają do ciała, dzięki czemu usuwają zbędne owłosienie szybko i dokładnie. Pozostawiają skórę aksamitnie gładką nawet przez kilka tygodni. Wosk Do Depilacji Ciała Tanita Teens to 12 przezroczystych plastrów przeznaczonych do depilacji nóg, pach oraz okolic bikini.


Wosk Do Depilacji Ciała
Cena: ok. 12,50 zł


Krem Do Depilacji Ciała 3 Min.
Pojemność: jednorazowe saszetki 2 x 25 ml, cena: ok. 4,00 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)