POLECAMY

Nowe linie Pantene Pro-V

Zmienione opakowania i formuły. Marka po ponad 7 latach badań wprowadza na rynek nową ofertę kosmetyków do włosów.
Nowe linie Pantene Pro-V fot. serwis prasowy
Po licznych badaniach z wykorzystaniem zaawansowanych technologii eksperci Pantene Pro-V na nowo zdefiniowali rodzaje włosów i do ich potrzeby. W sumie można wybierać spośród pięciu linii, w tym trzy linie zupełnie nowe.

Wraz z pojawieniem się zmian w ofercie Pantene Pro-V, marka zdecydowała się również na inną ambasadorkę (Sprawdź, kto został nową twarzą Pantene Pro-V>>>).

Nowe linie z intensywnymi odżywkami podzielono ze względu na rodzaj włosa:

Pantene Pro-V dla włosów normalnych - dostępne są dwie linie: Intensywna regeneracja oraz Gęste i Mocne

Pantene Pro-V dla włosów cienkich - dostępne są dwie linie: Aqua Light oraz Większa Objętość

Pantene Pro-V dla włosów farbowanych - linia Zdrowy Kolor

Ponadto w ofercie znajdą się również propozycje do codziennej pielęgnacji - linie Odżywianie i Blask oraz Szampon Przeciwłupieżowy. Odświeżona została również linia Pantene Pro-V Nature Fusion.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (8)
/6 lat temu
Stara seria Pantene Pro-v była 100 razy lepsza pewnie sprzedaż z nową seria bardzo spadła i nie dziwie się bo to byle jaki produkt powrót do starej serii da super rezultaty . Pozdrawiam Kama
/6 lat temu
Nowe produkty pantene to jakieś nieporozumienie!Na początku sądziłam,że coś z moimi włosami nie tak,ale teraz widzę,że nie jestem sama!Totalny bubel
/6 lat temu
Zgadzam się z opiniami poniżej.Do tej pory kupowałam szampon i odżywkę do włosów prostych i gładkich,w nowej serii niestety niczego podobnego nie znalazłam a kupiony szampon nie spełnia swojej roli.Też zastanawiam się nas zmianą firmy,Szkoda,bo poprzednia seria bardzo mi odpowiadała.
POKAŻ KOMENTARZE (5)