POLECAMY

Nowe depilatory Philips Satinelle Ice

To gwarancja gładkiej skóry!
Nowe depilatory Philips Satinelle Ice
Lato to najlepszy czas, żeby zadbać o piękny wygląd. Jedno z pierwszych miejsc na liście obowiązków powinna zająć depilacja. Z depilatorami Philips Satinelle Ice HP 6481 i HP 6482 uporasz się ze zbędnymi włoskami w sposób delikatny i szybki.

Nasadka chłodząca

Nowe depilatory Philips Satinelle Ice HP 6481 i HP 6482 zostały w pełni dostosowane do potrzeb delikatnej kobiecej skóry. Posiadają nasadkę chłodzącą, która łagodzi nieprzyjemne uczucie podczas zabiegu. Wystarczy wcześniej włożyć nasadkę do zamrażarki, a następnie umieścić ją na depilatorze. Skóra jest znieczulana zimnem, co redukuje doznanie bólu, gdy włoski są wyrywane wraz z cebulkami.

System aktywnego masażu
Depilatory Philips Satinelle Ice HP 6481 i HP 6482 wyposażone zostały także w system aktywnego masażu, który dodatkowo minimalizuje odczucia dyskomfortu podczas zabiegu, a także zapobiega wrastaniu włosków w skórę. Osłabione depilacją włoski nie mogą przebić się przez skórę i wrastają w naskórek - aby temu zapobiec do modelu HP 6481 dołączona jest gąbka złuszczająca naskórek.

Jeszcze więcej komfortu
Głowica depilatorów Philips Satinelle Ice HP 6481 i HP 6482 wyposażona jest w ceramiczne dyski, które zapewniają depilację o 20 procent szybszą w porównaniu z poprzednią wersją depilatora Philips Satine Ice.
Ponadto istnieje możliwość ustawienia dwóch prędkości: wolniejszej, która zapewni subtelniejszą depilację, szybsza zaś pozwoli na ekspresowe i wyjątkowo skuteczne pozbycie się włosków.
Aby usuwanie zbędnego owłosienia było jak najbardziej komfortowe, dołączono nasadkę do depilacji miejsc delikatnych, takich jak pachy i okolice bikini, ograniczającą depilowaną powierzchnię poprzez zmniejszenie liczby dysków.

Modele depilatorów z serii Satinelle Ice:

Depilator Philips Satinelle Ice HP 6481 - 24 hipoalergiczne ceramiczne dyski, nasadka chłodząca, 2 prędkości, myjka złuszczająca, etui - dostępny jest w sugerowanej cenie detalicznej – 329 zł.

Depilator Philips Satinelle Ice HP 6482
- 24 hipoalergiczne ceramiczne dyski, nasadka chłodząca, 2 prędkości, myjka złuszczająca, etui - dostępny jest w sugerowanej cenie detalicznej – 359 zł.

Po zabiegu depilacji skórę nóg należy otoczyć opieką, np. regularnie stosując gąbkę złuszczającą lub wcierając mleczko nawilżające. Od czerwca 2008 oba modele depilatorów będą dostępne w zestawie z opakowaniem mleczka Nivea 250 ml.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)