Nowe antyperspiranty Adidas Action 3

Oto dwa nowe kosmetyki o udoskonalonej formule, zapewniające ochronę przed poceniem się.
Nowe antyperspiranty Adidas Action 3 fot. serwis prasowy
Adidas Action 3 Dry Max System to nowa technologia zastosowana w antyperspirantach Adidas. Znaleźć ją można m.in. w dwóch nowych propozycjach marki.

Adidas Action 3 Mineral Protect – zapewnia łagodną, ale bezkompromisową ochronę przed poceniem się, dzięki wzbogaceniu technologii Dry Max System o minerały o właściwościach antyperspiracyjnych.
Adidas Action 3 Mineral Protect zawiera montmorylonit – minerał, który ma postać zielonej glinki. Słynie on z tego, że jest bogaty w magnez. Jest jednocześnie odtoksyczniający, mineralizuje skórę w niezbędne mikroelementy i pochłania wszystkie zanieczyszczenia. Dodatkowo wykazuje właściwości absorbujące wodę.

Adidas Action 3 Skin Respect – antyperspirant wzbogacony aloesem, dzięki czemu jest delikatny dla skóry. Nie zawiera parabenów ani alkoholu, pozostawia skórę gładką i delikatnie pachnącą jaśminem.

Ceny:
Spray o pojemności  – 12,40 zł
Antyperspirant w kulce – 12,40 zł

Czy warto kupić te kosmetyki? Pytaj i radź na uroda.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
Natalia - Nasz ślub będzie wydarzeniem o ktf3rym praziompnyc mi będą najpiękniejsze zdjęcia jakie kiedykolwiek mieliśmy :) Wspf3łpraca z Anetą to był najlepszy wybf3r jakiego mogliśmy dokonac, dzięki niej uwiecznione zostały ważne dla nas momenty, o ktf3rych moglibyśmy zapomniec w ferworze przygotowań. Jej pomysły i propozycje sprawiły, że nasza sesja plenerowa nie przypomina w żaden sposf3b sztampowych zdjęc ślubnych, ale jest zupełnie inna, oryginalna, zaskakująca i wszystkim baaardzo się podoba. Bez wahania każdemu polecamy wspf3łpracę z Anetą, mamy nadzieję, że nie była to nasza ostatnia sesja w jej wykonaniu.Natalia i Hubert Maciak