POLECAMY

Nowa twarz past Blend-a-med 3D White LUXE

Tatiana Okupnik została ambasadorką luksusowej linii past do zębów Blend-a-med 3D White LUXE!
Nowa twarz past Blend-a-med 3D White LUXE
Tatiana Okupnik została ambasadorką luksusowej linii past do zębów Blend-a-med 3D White LUXE. Znana wokalistka wystąpi w reklamie telewizyjnej oraz pojawi się w reklamie prasowej. Zaangażuje się również w akcje promocyjne inicjowane przez markę. Wizerunkowa kampania z udziałem gwiazdy rusza w grudniu 2008 r.

Biały uśmiech Tatiany Okupnik jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych na polskiej scenie muzycznej. Stanowi znak firmowy gwiazdy, jej przepustkę do pewności siebie i sukcesów zawodowych. Za każdym razem, gdy Tatiana zaczyna występ, uśmiech pomaga jej nawiązać kontakt z publicznością i zdobywa sympatię widzów. Od niedawna jego piękną biel pomagają jej uzyskać nowe, luksusowe pasty wybielające z linii Blend-a-med 3D White LUXE. Piosenkarka właśnie została ambasadorką tej marki.

Uśmiech zawsze mi pomaga – nie tylko na scenie, ale także w życiu prywatnym. Nie ma lepszego sposobu na przekazanie pozytywnych emocji i uczuć. Od kiedy odkryłam nowe pasty wybielające Blend-a-med 3D White LUXE, dbanie o biel uśmiechu stało się dla mnie dużo prostsze i jednocześnie przyjemniejsze. Dlatego cieszę się bardzo, że będę mogła zachęcać innych do używania tych past. - powiedziała Tatiana Okupnik, komentując swoje zaangażowanie w promocję marki.

Biały uśmiech Tatiany jest odzwierciedleniem pewności siebie i radości bycia sobą. Blend-a-med 3D White LUXE - to propozycja dla wymagających konsumentów, którzy tak jak Tatiana chcą oczarować i olśnić innych. Wybór Tatiany jako ambasadorki past LUXE był dla nas oczywisty. Jest ona niekwestionowaną osobowością polskiej sceny, osobą wyznaczającą trendy – powiedziała Małgorzata Mejer, rzecznik prasowy Procter & Gamble.

3D White LUXE – luksusowe wybielanie w stylu glamour

Linia past Blend-a-med 3D White LUXE składa się z trzech wariantów: LUXE Glamour, LUXE Sensitive oraz LUXE Anti-tobacco Fresh. Unikalna trójstopniowa formuła wybielania, zastosowana w pastach 3D White LUXE pomaga w krótkim czasie uzyskać olśniewający, biały uśmiech, skutecznie usuwając do 90% przebarwień już w 14 dni. Regularne stosowanie past 3D White LUXE pomaga osiągnąć gwiazdorski uśmiech w stylu Tatiany Okupnik, który staje się równie zauważalnym elementem wizerunku jak makijaż czy fryzura.

Luksusowe pasty Blend-a-med 3D White LUXE – LUXE Glamour, LUXE Senstive oraz LUXE Anti-tobacco Fresh – są w sprzedaży od 1 sierpnia 2008 roku. Sugerowana cena detaliczna past wynosi 10,99 zł (tubka 75 ml).
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/10 lat temu
Lepiej niech promuje klinike w ktorej wybiela zeby