Nowa świeżość

Po wodzie toaletowej i ekstrakcie, a ostatnio wodzie perfumowanej kolej na nową interpretację zapachową Chance Chanel - Chance Eau Fraiche.
/ 17.04.2007 11:02
Po wodzie toaletowej i ekstrakcie, a ostatnio wodzie perfumowanej kolej na nową interpretację zapachową Chance Chanel - Chance Eau Fraiche.

W tej kwintesencji optymizmu odnajdujemy bazę zapachową już istniejących wersji, sferyczną alchemię składników: tryskającą energią i musującą nutę cedratu, orzeźwiającą nutę białego piżma, ambrową paczulę, świeży wetiwer z Haiti, absolut z jaśminu egzotycznego i nutę hiacyntu. W centrum ta sama nieprzewidywalna pulsacja nieoczekiwanego akordu (kreacja ekskluzywna laboratorium Chanel). Każda z nut została jednak zmodyfikowana przez Jacquesa Polge’a dla uzyskania efektu nowej świeżości.

Przejmująca nuta cedratu ożywia Chance Eau Fraiche niezwykłą energią, a białe piżmo otula ten radosny zapach. Nuta hiacyntu stała się bardziej wodna, jak gdyby płatki kwiatu zostały zebrane z perlącą się wiosenną rosą. Jeszcze delikatniejsza, jeszcze świeższa. Absolut z jaśminu jest delikatny i dyskretny. Obok świeżego wetiweru i indonezyjskiej ambrowej paczuli pojawia się nowy akord: nuta drzewa tekowego, ambrowy akord cedru. Wytrawny, ekspresywny i nowoczesny, jego witalność czyni zapach wyjątkowo eleganckim.

Wierna stylistyce flakonu wody toaletowej Chance Chanel - Chance Eau Fraiche jest zamknięta w okrągłym flakonie zwieńczonym metalową obręczą. Mrożony korek przypominający kostkę lodu, srebrzysta metalowa obręcz - każdy element podkreśla odświeżającą moc zapachu.

Cena: 50 ml – około 236 zł; 100 ml – około 330 zł.

Opracowanie: Małgorzata Kosiba
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/17.05.2007 09:13
czy to znaczy, że przez 3 dni się nie myjesz?
/24.04.2007 18:13
Mam dwa zapachy: Coco i Allure, ale sa dosc mocne i nie nadaja sie na kazdy dzien. Trzba miec "humor", zeby po nie siegnac. Pozostale chanelki, ktore wachalam w perfumerii, tzn. Chance, Mademoiselle, No.5, takze nie naleza do lekkich. Napewno zaleta perfum Chanel jest ich niezaprzeczalna trwalosc (mam tutaj na mysli wody perfumowane). Zwlaszcza Allure jest dosc mocny (ale nie duszny). Wystarczy psiknac raz, a pachnie sie na kilometr.
/01.04.2007 10:58
A czy jest już w sprzedaży? ciekawa jestem i czy mozna kuopić? stara wersja była ok .
POKAŻ KOMENTARZE (2)