POLECAMY

Nowa marka Kings & Queens

Marka Kings & Queens to ekskluzywne, awangardowe kosmetyki do kąpieli i pielęgnacji ciała dostępne w 10 zapachach. Dzięki nim codzienna pielęgnacja stanie się królewską przyjemnością.
Nowa marka Kings & Queens

HISTORIA MARKI

Klejnoty, bogactwa, władza i nielegalne związki to dobrze znane atrybuty królewskiego, czy szlacheckiego stanu. W opowieściach i mitach ze starożytnych, czy średniowiecznych wieków zauważamy nierzadko obsesyjny pociąg do zapachów, ziół czy specyficznych metod pielęgnacyjnych. Firma Korrres Naturals Products inspirowana tymi faktami, będąc jednocześnie jednym z najlepszych fachowców w dziedzinie naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych, postanowiła wykorzystać te fakty historyczne w wykreowaniu nowej marki Kings&Queens. Z połączenia ich wiedzy i miłości do ziół powstała w Grecji w roku 2007 królewska rodzina produktów przeznaczonych do codziennej pielęgnacji.

Marka Kings&Queens jest opatrzona żywą kolorystyką i obfituje w intensywny bukiet zapachowy, czym przenosi nas w świat magii, mitów i opowieści.

KRÓLEWSKA KOSMETYKA XXI WIEKU

Zamiarem Kings & Queens nie jest jednak pretensjonalność czy wysnobowana szermierka pojęciami. Chodzi przede wszystkim o zabawę, coś, co przypomni nam o zdystansowaniu się do nas samych. Każdy przecież jest królem i królową w swoim własnym świecie.

KRÓLEWSKIE SKŁADNIKI

By wzmocnić przyjemność doznań wszystkie produkty Kings & Queens są wzbogacone owocem granatu, niebieskim lotosem i malachitem.

Czerwony owoc granatu, sam zwieńczony naturalną koroną, stanowił od zawsze ornament herbów królewskich.

Zawiera związki polifenolowe: kwas ellagowy, flawonoidy i witaminę C.

Jest to zielony kamień bogaty w miedz. Zasłynął jako talizman, zapewniający dobre samopoczucie. Jako święty kamień Egiptu symbolizujący stworzenie i zmianę malachit znalazł wiele zastosowań. Rosyjscy carowie natomiast przyozdabiali nim swe pałace, wierząc w jego ożywcze właściwości oraz moc wprowadzania harmonii. Uważało się również, że kamień jest kluczem do duchowego wymiaru człowieka.

Kwiat lotosu, tak popularny w starożytnym Egipcie, symbolizował chwałę oraz wieczny żywot zarówno bogów jak i zwykłych ludzi. Niebieski Lotos potrafi przetrwać suszę, przez co w Azji i Afryce stał się symbolem nieśmiertelności. Pojawiał się częstokroć na świątyniach, grobowcach i na papirusach implikując stworzenie, odrodzenie się słońca. W Buddyzmie to emblemat czystości i pokoju, podczas gdy w Chinach uważa się go za znak kobiecego piękna. Bogaty w bioflawonoidy takie jak rutina i kwercetyna oraz antyoksydanty i substancje przeciwzapalne.

Wszystkie produkty Kings & Queens NIE posiadają w swoim składzie:
- oleju mineralnego (syntetyczny olej powstały w procesie przeróbki ropy naftowej), który blokuje pory i hamuje naturalne funkcje skóry,
- parabenów (często stosowany rodzaj konserwantów), które często powodują reakcje alergiczne.

Wszystkie barwniki stosowane w produktach Kings & Queens są w pełni bezpieczne i zgodne z międzynarodowymi normami.


Każdy zapach to wiele miesięcy pracy Działu Badań i Rozwoju oraz setki testów, doświadczeń i prób.

Każdy produkt Kings&Queens to odrębny design inspirowany dawnymi wzorami tkanin, dywanów, tapet, pamiętników, a nawet kart do gry.

PRODUKTY

Kings&Queens oferuje wyszukane produkty przeznaczone do kąpieli i pielęgnacji ciała, o wspaniałych, intensywnych zapachach.

Żel pod prysznic – 10 zapachów
Mleczko do ciała – 4 zapachy
Błyszczące mleczko do ciała – 3 zapachy
Masło do ciała – 4 zapachy

Produkty kierowane są zarówno do kobiet, jak i mężczyzn w dowolnym wieku.
Na pewno polubią je indywidualiści, którzy lubią wyraźne, nietuzinkowe zapachy oraz osoby, które cenią sobie wysoką jakość i pragną od życia czegoś więcej.NOWOŚCI

Wiosna 2009 to czas intensywnego rozwoju marki Kings & Queens. Asortyment produktów zostanie rozszerzony o kolejne, fascynujące pozycje, które znów kuszą cudownym zapachem i wspaniałą kolorystyką opakowań. Wśród nowości, których premiera przewidziana jest już wiosną, znajdują się następujące referencje:

Mydło – 4 zapachy
Peeling do ciała – 4 zapachy
Dezodorant w sprayu – 4 zapachy
Dezodorant Roll-on – 4 zapachy
Świeca zapachowa – 2 zapachy
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/5 lat temu
polecam sa na all po 19zl
/8 lat temu
swietny zapach słodziutki :) a dostać te produkty można w sklepach Douglas :)
/8 lat temu
swietny zapach słodziutki :) a dostać te produkty można w sklepach Douglas :)
POKAŻ KOMENTARZE (6)