POLECAMY

No Frizz

Ujarzmij nastroszone kosmyki za pomocą kosmetyków marki Living Proof.
No Frizz fot. serwis prasowy
Czy wiesz, że aż 99% kosmetyków zapobiegających puszeniu się włosów dostępnych na rynku ma w swoim składzie silikon, który może obciążyć kosmyki? Kosmetyki No Frizz nie mają go w swoim składzie. Nastała nowa era w dziedzinie kosmetyków przeciwdziałających puszeniu się włosów. Amerykańska marka Living Proof wykorzystała w swoich produktach nowatorski składnik - PolyflouroEster, który opracowano specjalnie na jej zlecenie. Badania nad tą materią zajęły naukowcom aż 3 lata! Ekipa badawcza odkryła również, że kosmetyki stosowane regularnie, zapobiegają elektryzowaniu się włosów i poprawiają ich kondycję.

W czym tkwi sekret skuteczności PolyflouroEsteru? Jego cząsteczki są znacznie mniejsze od tych wykorzystywanych w tradycyjnych substancjach działających antystatycznie. PolyflouroEster otacza włos cienką warstweką, która chroni przed wilgocią. Tym samym kosmyk znajduje się pod czymś na wzór niewidzialnego parasola.

Linia No Frizz to sześć produktów do stylizacji włosów i trzy do ich pielęgnacji. Wybiera się je ze względu na rodzaj kosmyków - cienkie, średnie i grube.

Kosmetyki No Frizz dostępne są wyłącznie w drogeriach Sephora

Czy warto kupić kosmetyk No Frizz? Pytaj i radź na uroda.plSKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)