POLECAMY

Nivea Visage Young

Poranna pielęgnacja za pomocą produktów zawierających morskie minerały NIVEA VISAGE YOUNG kontynuuje wewnętrzny program regeneracji realizowany przez skórę w ciągu nocy.
Nivea Visage Young
Poranek bez budzika - czyż to nie cudowne! Kiedy pozwalasz sobie obudzić się naturalnie, nie tylko wprowadza cię to w doskonały nastrój, ale nadaje również zdrowego blasku twojej cerze. Podczas gdy ciało i dusza korzystają z zasłużonego wypoczynku, twoja skóra tętni życiem, intensywnie pracując nad usunięciem wszelkich pozostałości dnia: w nocy procesy podziału komórkowego i gojenia znacznie przyspieszają, a stany zapalne czy toksyny ulegają rozbiciu.

Do codziennego oczyszczania stosuj Żel-peeling do codziennego mycia twarzy NIVEA VISAGE YOUNG clean deeper! Ten przezroczysty, pozbawiony mydła żel pomoże skórze o poranku pozbyć się zabrudzeń i serum. Aby uzyskać najlepszy efekt, rozprowadź go na mokrej skórze do uzyskania piany, a następnie spłucz wodą.

Stosowany raz lub dwa razy w tygodniu Łagodny Kremowy peeling NIVEA VISAGE YOUNG peel soft! zawierający okrągłe perełki masujące oraz wyciąg z brzoskwini oferuje głębokie, ale jednocześnie szczególnie łagodne oczyszczanie - usuwa martwe komórki skóry i pozostawia cerę wyraźnie wygładzoną i przyjemną w dotyku. Używając palców lub szczoteczki do twarzy nanieś produkt na zwilżoną skórę delikatnymi, okrężnymi ruchami, a następnie spłucz.

Po oczyszczaniu źródłem dodatkowego odświeżenia będzie dla ciebie łagodny, bezalkoholowy Tonik oczyszczający NIVEA VISAGE YOUNG stay clear! Nanieś tonik na płatek higieniczny i delikatnie przetrzyj nim twarz.

Beztłuszczowy Matujący krem-żel NIVEA VISAGE YOUNG control shine! stanowi idealne ukoronowanie porannej pielęgnacji i zapewnia skórze trwałą dawkę energii na cały dzień. Jego lekka, matująca formuła wchłania się natychmiast i pozostawia skórę przyjemnie ujędrnioną, a filtry UVA/UVB chronią skórę przed promieniowaniem słonecznym.

Jeśli masz problem z wypryskami pamiętaj o Sztyfcie S.O.S. NIVEA VISAGE YOUNG bye-bye spot! Zastosuj go w miejscu powstania problemu. Dwuprocentowy antybakteryjny kwas salicylowy usunie nadmiar sebum, odsyłając wypryski i zaskórniki w zapomnienie. Schowaj go do torebki lub do kieszeni i zastosuj jeszcze w ciągu dnia. Rezultaty są wyraźnie widoczne: skóra staje się czystsza, wygląda świeżo i wyrównuje się jej koloryt.

PODSTAWOWE OCZYSZCZANIE
Każdy, kto ma tendencje do pojawiania się niedoskonałości, które blokują pory, powinien przynajmniej raz w tygodniu nałożyć na twarz Maseczkę głęboko oczyszczająca NIVEA VISAGE. W ciągu kilku minut usunie ona z twojej skóry nadmiar sebum i zanieczyszczenia i zahamuje błyszczenie się skóry. Rozprowadź ją równomiernie na oczyszczonej skórze twarzy, z pominięciem delikatnych obszarůw wokół ust i oczu, pozostaw na 3 do 5 minut (maseczka nie wysycha w trakcie tego procesu!), a następnie spłucz używając ciepłej wody. Na koniec przemyj twarz Tonikiem oczyszczającym NIVEA VISAGE YOUNG stay clear!, a poczujesz niesamowitą świeżość.


Wysiłki na drodze do oczyszczenia skóry twarzy wspomoże herbatka z mniszka lekarskiego - aby wzmocnić jej działanie, pij ją codziennie po każdym posiłku: 1 lub 2 łyżki stołowe suchego korzenia mniszka lekarskiego (dostępny w sklepach ze zdrową żywnością) zalej 1/4 litra gorącej wody i pozostaw na 10 minut do zaparzenia.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/9 lat temu
Sztyft S.O.S. NIVEA jest nieskuteczny.