POLECAMY

NIVEA Intensywna Regeneracja

Włosy tak piękne, jak prosto od fryzjera! Codziennie!
NIVEA Intensywna Regeneracja
Nasze włosy nieustannie narażone są na zniszczenia i osłabienie, nie tylko przez czynniki zewnętrzne, ale i nasze własne działania. Po pierwsze, uszkadzamy je mechanicznie, często szczotkując, prostując, susząc ręcznikiem czy przypinając różnego rodzaju spinki i ozdoby. Po drugie, poddajemy je licznym zabiegom chemicznym, np. rozjaśnianiu, koloryzacji czy trwa≥ej, które bardzo je nadwyrężają. Po trzecie, na włosy negatywnie oddziałuje samo środowisko zewnętrzne.

To przecież właśnie nasza głowa jako pierwsza wystawiona jest na słońce i wysoką temperaturę. Jeśli często zażywamy kąpieli morskich lub w basenie, narażamy włosy na wyraźne przesuszenie. Zanieczyszczone powietrze i pyły dodatkowo wzmacniają negatywny efekt. Wszystkie te procesy, fizyczne i chemiczne - dodatkowo skumulowane w czasie - wywołują kolejne uszkodzenia i sprawiają, że włosy stają się suche i łamliwe.

Kłopot polega jednak na tym, że jeśli chce się mieć piękną fryzurę, czasami trudno jest tych zabiegów uniknąć. Chcąc cieszyć się zdrowymi i odżywionymi włosami, przy ich przeprowadzaniu powinniśmy stosować odpowiednie produkty pielęgnacyjne, stworzone specjalnie do włosów suchych i zniszczonych.

Wrogowie Twoich włosów
- centralne ogrzewanie,
- stres, niepokój, depresja,
- zanieczyszczone środowisko,
- przegrzewanie (suszarką, lokówkami),
- trwała, farbowanie i rozjaśnianie włosów,
- niewystarczająca ilość snu i odpoczynku,
- uboga dieta (zwłaszcza niedobór żelaza),
- zbyt częste szczotkowanie ostrą szczotką
- mocne słońce, wiatr, słona i chlorowana woda.

Sprzymierzeńcy Twoich włosów
- zażywanie dużej ilości ruchu na świeżym powietrzu (włosy również potrzebują tlenu!),
- wystarczająco długi sen i odpoczynek,
- odpowiednie odżywianie,
- właściwa pielęgnacja,
- unikanie stresów.


Szeroka linia kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów

Nowa gama produktów NIVEA INTENSYWNA REGENERACJA przywraca kontrolę nad zniszczonymi, łamliwymi włosami, w mgnieniu oka nadając im lśniący i piękny wygląd, jak tuż po wyjściu od fryzjera.

Naukowcy z Centrum Badań i Rozwoju NIVEA rozumieją, jak wielkie znaczenie kobiety przywiązują do jedwabiście gładkich, zdrowo wyglądających włosów. Dlatego opracowali innowacyjną gamę kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów NIVEA INTENSYWNA REGENERACJA, obejmującą aż siedem produktów nadających włosom stylowy, przepiękny wygląd.

Podstawą powodzenia tej koncepcji jest siedem starannie opracowanych formuł. Szampon, odżywka, intensywna maseczka, odżywka w sprayu na noc, balsam bez spłukiwania ułatwiający rozczesywanie, lakier i pianka z linii NIVEA INTENSYWNA REGENERACJA działają doskonale w połączeniu, jak efektywny zespół. Produkty te przywracają zdrową, lśniącą strukturę niesfornym, łamliwym włosom, pielęgnując je od nasady aż po same końce i nadając im odczuwalnie piękniejszy wygląd. Po zastosowaniu systemu NIVEA INTENSYWNA REGENERACJA poczujesz, jak kuszące w dotyku są jedwabiste włosy. Różnicę zobaczysz natychmiast, kiedy spojrzysz w lustro: Twoje włosy nigdy nie wyglądały lepiej.

Siedem innowacyjnych produktůw zostało opracowanych po to, abyś za pomocą codziennej pielęgnacji w domu mogła zapewnić Twoim włosom jedwabistą miękkość i piękny wygląd, tak jakbyś właśnie wyszła od fryzjera.

Nowa gama NIVEA INTENSYWNA REGENERACJA to partner w trosce o urodę, na którym możesz polegać i który pomoże Ci czuć się pewnie w każdej sytuacji.


Odżywcze składniki

Linia NIVEA INTENSYWNA REGENERACJA zawiera w sobie regenerujące proteiny i naturalne olejki, dzięki którym zapewnia nam szybką i intensywną obudowę włosów.

1. Naturalne olejki zawierają w sobie dużą porcję witamin i mineralnych składników odżywczych. Dzięki temu nawilżają suche i łamliwe włosy oraz wygładzają ich powierzchnię.

2. Proteiny keratynowe są najważniejszym składnikiem włosa. Pod wpływem działania szkodliwych czynników zewnętrznych włosy bardzo szybko je tracą. Regenerujące proteiny zawarte w linii NIVEA INTENSYWNA REGENERACJA wypełniają ich ubytki, wspomagając naprawę zniszczonych włosów.
Tagi: NIVEA, włosy
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)