Nivea DNAge Zone Action

Nowość firmy Nivea - produkty DNAge zawierają opatentowane połączenie kwasu foliowego oraz kreatyny.
/ 18.04.2008 13:10
Kosmetyki DNAge przeznaczone są do pielęgnacji wszystkich typów skóry, rekomendowane są dla kobiet w wieku 40+.

Korektor głębokich zmarszczek NIVEA VISAGE DNAge Zone Action

Zawiera skoncentrowaną dawkę kwasu foliowego i kreatyny, dzięki czemu zapewnia intensywną odnowę komórek w miejscach szczególnie narażonych na powstawanie zmarszczek: na czole, policzkach oraz wokół nosa i ust. Korektor redukuje zmarszczki, znacząco poprawia jędrność skóry i regeneruje ją. Dzięki zawartości mikro-pigmentów rozświetlających, optycznie zmniejsza głębokość zmarszczek oraz dodaje skórze blasku.

Serum na szyję, dekolt i ramiona NIVEA body DNAge Zone Action

Dzięki formule z aktywnym kwasem foliowym i kreatyną gwarantuje wysoce skuteczną pielęgnację skóry dojrzałej. Sprawia, że skóra staje się promienna i wygląda młodziej, redukuje zmarszczki i wiotkość skóry. Serum chroni szyję, dekolt i ramiona przed niekorzystnym działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Zawiera filtr ochronny SPF 8.

Krem do rąk zapobiegający starzeniu się skóry NIVEA Hand DNAge Zone Action

Formuła oparta na kombinacji aktywnego kwasu foliowego i kreatyny, pozwala zachować młody wygląd dłoni; chroni DNA skóry przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Krem czyni skórę dłoni gładszą, redukuje oznaki starzenia i zapobiega powstawaniu przebarwień. Jego wyjątkowość polega również na tym, że jako jeden z bardzo nielicznych kremów do rąk na polskim rynku zawiera filtr ochronny SPF 15.