Neoperfumeria GaliLu, kosmetyki, perfumy

Neoperfumerie GaliLu

Nowe niezwykłe miejsce, w którym znajdziesz rzadkie perfumy i kosmetyki z całego świata!
/ 17.11.2008 14:51
Neoperfumeria GaliLu, kosmetyki, perfumy
Jeśli gdzieś na końcu świata są jeszcze niezwykłe zapachy, które warto mieć, one znajdą je pierwsze. Agnieszka Łukasik i Warynia Grela – partnerki w biznesie i przyjaciółki w życiu, zrealizowały swoje marzenie. Otworzyły pierwszą w Polsce neoperfumerię GaliLu. I to nie jedną.

W Warszawie są już dwa miejsca pod tym szyldem. Klimatem i charakterem nie przypominają perfumerii. Raczej niezwykły designerski butik, w którym można się zapomnieć. Dziewczyny mają nosa nie tylko do perfum, bo wyszukują rzadkie okazy kosmetyków do pielęgnacji i makijażu. I jeszcze mają miejsce na domowe umilacze: świeczki zapachowe, olejki i perfumy do wnętrz.

Skąd przywożą urodowe niezwykłości? Ze Stanów Zjednoczonych, Australii, Francji, Włoch i Anglii. A wygląda to tak: właścicielki najpierw wyruszają w podróż i jak trendsetterki tropią trend i markę. Kiedy ją upolują, dokładnie sprawdzają każdy detal produktów: od opakowań po skład. Efekt? Tylko w GaliLu można kupić australijskie ekokosmetyki Aesop i aromaterapeutyczne kremy Aromatherapy Associates. Poza tym na półkach można znaleźć kompozycje zapachowe prestiżowej włoskiej marki Santa Maria Novella i legendarne, francuskie świeczki Diptyque. Można się nawet odmłodzić na miejscu i poddać zabiegom kosmetycznym w gabinecie nowo otwartej perfumerii przy ul. Burakowskiej 5/7.

GaliLu neoperfumeria
ul. Burakowska 5/7
tel: 022/ 828 39 00

GaliLu olfactory
ul. Mokotowska 26 (wejście od Koszykowej)
tel: 022/ 628 30 00

www.galilu.pl