POLECAMY

Nawilżająca szminka AQUA COLOR

Nowość Vipera - intensywna regeneracja ust w zachwycająco lekkiej formie.
Nawilżająca szminka AQUA COLOR
Vipera Cosmetics rozszerza swoją ofertę o nawilżającą szminkę AQUA COLOR w 16 najmodniejszych kolorach.

Już na pierwszy rzut oka nową kolekcję wyróżnia nowoczesny, przyciągający uwagę design, lecz prawdziwą innowację stanowi jej niezwykle lekka, a jednocześnie intensywnie odżywcza formuła.

Nawilżająca receptura szminki oparta jest na zapewniających lekką konsystencję i długotrwały połysk silikonach oraz przywracającym ustom miękkość i elastyczność ekstrakcie z owoców dzikiego mango. Silnie nawilżające i ochronne działanie tego unikatowego składnika potwierdzono w teście klinicznym na osobach z bardzo suchą skórą ust – po siedmiu dniach stosowania szminki z 3% zawartością ekstraktu stwierdzono ponad 30-procentowe zmniejszenie pęknięć w stosunku do szminki nie mającej w składzie tego związku. Kosmetyk gwarantuje również tak istotną w obecnej dobie ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

AQUA COLOR nie tylko modnie ozdobi usta, ale również z naukowo udowodnioną skutecznością je zregeneruje. W widoczny sposób poprawi kondycję naskórka po wysuszającym działaniu słońca i wiatru oraz ochroni przed negatywnym wpływem obniżających się z nadejściem jesieni temperatur.


Rekomendowana cena detaliczna: 9.90 zł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)