POLECAMY

Naturia mini

Nowość firmy Joanna - owocowe kosmetyki w wersji mini!
Naturia mini

* Szampony odświeżające

* Odżywki do włosów

* Kremy do twarzy i ciała


OWOCOWE MINI

Laboratorium Kosmetyczne JOANNA wprowadziło przed wakacjami linię Naturia Mini. Te niezwykle poręczne szampony i odżywki do włosów oraz kremy do twarzy i ciała na pewno sprawdzą się podczas wakacyjnych wojaży. Nowe kosmetyki wzbogacono nawilżającymi ekstraktami z kiwi, grejpfruta i truskawki.

Szampony odświeżające (kiwi, grejpfrut, truskawka) są zarówno niezastąpione w podróży, jak i bardzo wygodne w codziennym stosowaniu. Dzięki nawilżającym owocowym ekstraktom zapewniają włosom zdrowy i piękny wygląd. Mają przyjemny zapach soczystych owoców. Pojemność 100 ml. Cena ok. 3,50 zł każdy.

Odżywki do włosów (kiwi, grejpfrut, truskawka) bez spłukiwania - idealnie pasują do podróżnej kosmetyczki. Dzięki owocowym wyciągom zapewnią włosom miękkość, gładkość i zadbany wygląd. Ich przyjemny zapach umili codzienną pielęgnację. Po naniesieniu na wilgotne włosy, odżywkę pozostawiamy bez spłukiwania. Pojemność 100 ml. Cena ok. 3,50 zł każda.

Kremy do twarzy i ciała (kiwi, grejpfrut, truskawka) - sprawią, że narażona na letnie przygody skóra będzie miła w dotyku i aksamitnie gładka. Owocowy ekstrakt nie tylko pielęgnuje, ale pozostawia też miły zapach soczystych truskawek, kiwi lub grejpfrutůw. Zawartość 100 g. Cena ok. 5 zł każdy.

Do podróżnej kosmetyczki na pewno warto włożyć też osobisty lakier podtrzymujący z linii effect.net oraz owocowe błyszczyki do ust Naturia Face (wiśnia, pomarańcza, truskawka).

Lakier podtrzymujący (osobisty) effect.net, 65ml - cena ok. 4 zł

Błyszczyki do ust Naturia Face - 10 ml - cena ok. 4,50 zł każdy
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)