POLECAMY

NajwSPAnialsze

Wglądają jak z bajki, istnieją w różnych zakątkach świata. Życzymy Ci, żebyś odwiedziła choć jedno z nich.
SPA jak z bajki. Może odwiedzisz jedno z nich... Nigdy nie mów nigdy!

Najromantyczniejsze

Maru Spa znajduje się na najpiękniejszej polinezyjskiej wysepce na Pacyfiku, w najromantyczniejszym miejscu na świecie. Stąd najlepiej widać magiczną górę Pahia na Bora-Bora. W ekskluzywnym, ale całkowicie naturalnym, spa stawia się na intuicję – technika jest sprawą drugorzedną, choć oczywiście nie lekceważoną (pracują tu najlepsi specjaliści ze wszystkich stron świata). Korzystają z doświadczeń Polinezyjczyków i stosują kosmetyki, w skład których wchodzą naturalne surowce znane ze swych leczniczo-upiększających właściwości. Szum bryzy, niezwykłe światło, zapach morza i troskliwa opieka – czy potrzeba czegoś więcej?
www.boraboralagoon.com

Najprzyjemniejsze

Spa w Singapurze to podróż do jądra przyjemności. Wszystko, dosłownie wszystko, nastawione jest na sprawianie rozkoszy – każdy detal wyposażenia (począwszy od podłogi z drzewa orzechowego, poprzez azjatyckie kafelki w łazienkach, po chińskie meble) i każda potrawa w restauracji ma stanowić prawdziwą rozkosz dla zmysłów. W części spa jest ogromny apartament dla par, które chcą poddawać się zabiegom wspólnie (np. kąpiel w świeżych kwiatach). Wystarczy tu przyjechać, a problemy same odpłyną.
www.mandarinoriental.com/singapore

Najekskluzywniejsze

Prywatna posiadłość Carnegie zajmuje 75 ha jednego z ostatnich tak pięknie położonych terenów Szkocji. W wyjątkowo pieczołowicie urządzonych wnętrzach znajduje się wyrafinowana część spa, gdzie stosuje się bardzo ekskluzywne naturalne kosmetyki, powstałe na bazie roślin, owoców i kwiatów. Wykonuje się tu wszystkie możliwe zabiegi na twarz i ciało z użyciem najnowocześniejszego sprzętu. Jedyną przeszkodą w dostaniu się do tego miejsca jest brak członkostwa w prywatnym klubie. Łatwo je jednak uzyskać – trzeba być tylko wystarczająco bogatym. www.carnegieclub.co.uk
Najdroższe

Hotel Burj Al Arab w Dubaju wybudowano na specjalnej sztucznej wyspie po to, aby cień budynku nie zasłaniał
gościom hotelowym plaży... No tak – jest to jakieś rozwiązanie :-) O tym hotelu , jego sterylności, luksusie,
gościnności, atrakcjach i wyjątkowości spa krążą już legendy. Ceny za dobę zaczynają się od... 50 tys. USD, ale podobno zdarzają się promocje.
Na szczęście można hotel odwiedzić też wirtualnie: www.burj-al-arab.com

Elżbieta Janisławska/ Uroda Spa Przewodnik
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/12 lat temu
tygodniowy pobyt w Dubaju ze sniadaniami 3.300 E
/13 lat temu
Noc w Burj Al Arab kosztuje od 500 euro/os.